Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Trójcy Świętej - 11.06.2006 r.

1. Na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy codziennie na godz. 18.00.\
2. We wtorek 13 czerwca rocznica drugiego dnia objawienia fatimskiego. O godz. 9.00 Msza św. dla chorych z błogosławieństwem Najść. Sakramentem i poświęceniem lekarstw.
Godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
18.00 Nabożeństwo Czerwcowe
18.30 Msza św., różaniec fatimski i procesja światła.

3. W środę Apel Jasnogórski o godz. 21.00.
4. W czwartek 15 czerwca uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Uroczysta Msza św. koncelebrowana w naszym kościele o godz. 9.30. Przewodniczy Ks. Proboszcz z parafii Ducha Świętego. Po Mszy św. wspólna procesja eucharystyczna trzech parafii. Na trasie procesji cztery ołtarze: ul. Krzywoustego (przy przystanku), przy kościele Ducha Świętego, przy pomniku Ojca Świętego Jana Pawła II i na Rynku Staromiejskim. W naszym kościele nie będzie Mszy św. o godz. 11.00, a pozostałe Msze św. bez zmian.
5. Dzieci Wszystkich klas zapraszamy na próby przygotowujące do procesji Bożego Ciała, a młodzież do pomocy starszym paniom przy niesieniu chorągwi i sztandarów. Próby odbędą się w poniedziałek, wtorek i środę przy naszym kościele o godz. 17.00.
6. W naszym sklepiku są jeszcze do nabycia elementy dekoracyjne, zwłaszcza na okna przy trasie procesyjnej.
7. Dzieci klas zerowych zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 12.30, a po niej otrzymają dyplomiki, jako nagrodę za udział w katechizacji szkolnej.
8. Zbiórka do puszek z ubiegłej niedzieli na KUL i Wydział Teologiczny w Szczecinie wyniosła 834, 40 zł. Serdecznie dziękujemy.
9. W przyszłą niedzielę przewidziana jest zbiórka do puszek na kolonie dla dzieci, organizowane przez Caritas.
10. Organizowana jest pielgrzymka autokarowa śladami Jana Pawła II do Lichenia i okolic w dniach 1-2 lipca 2006 r. z okazji przeniesienia cudownego obrazu Matki Bożej z kościoła św. Doroty do Bazyliki. Koszt 70 zł. Zapisy w zakrystii kościoła.
11. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży organizuje wyjazd formacyjno-szkoleniowo-wycieczkowy na członków KSM-u i wszystkich zainteresowanych tym stowarzyszeniem do Malmo w Szwecji w dniach 18-21 czerwca. W programie: w czasie rejsu warsztaty KSM na promie „Polonia”, zwiedzanie Ystad, Malmo, przejazd „mostem słońca” do Kopenhagi, spotkania z młodzieżą szwedzką, wspólne Eucharystie. Koszt 50 zł. Zgłoszenia i zapisy u ks. Tomasza.
12. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieżyorganizuje w dniu 16 czerwca spływ kajakowy rzeką Drawą szlakiem Jana Pawła II. Wyjazd w piatek o godz. 8.00 spod "Katedry", powrót ok. godz.17.00. Koszt 35 zł. Zapisy u ks. Tomasza.
13. Spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w piątek po Mszy św. o godz. 19.15.
14. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele – Bóg zapłać.

Podpisał:
ks. prał. Henryk Ozga