Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę w oktawie Bożego Narodzenia - 1 stycznia 2006 r.

1. W piątek 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Jest to równocześnie pierwszy piątek miesiąca. Msze św. odprawimy o godz. 6.30, 7.00, 12.00, 17.00, 18.30. W czasie każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy, które można nabyć w kościele.                                                                                                                        2.Chorych w domach odwiedzimy w tym dniu przed południem, jak w każdy pierwszy piątek miesiąca.
3. Zapraszamy dzieci, a także i starszych, na przedstawienia jasełkowe. Pierwsze w uroczystość Trzech Króli o godz. 17.00, a drugie w przyszłą Niedzielę o godz. 12.30.

4. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.
5. Koło „Przyjaciół Radia Maryja” w Stargardzie zaprasza swych członków, a także słuchaczy na comiesięczne spotkanie modlitewne do kościoła pw. Miłosierdzia Bożego w dniu 2 stycznia. O godz. 17.30 będzie odmówiony różaniec święty w intencji Kościoła, Papieża, Ojczyzny, a o 18.00 odprawiona zostanie Eucharystia, a po niej spotkanie w salce.
6. Dnia 3 stycznia o godz. 17.00 z Kolegiaty NMP Królowej Świata wyruszy procesja różańcowa ku czci NMP. Zakończenie procesji o godz. 18.30, również w Kolegiacie. Do tej modlitwy w intencji naszego Miasta i Ojczyzny serdecznie zapraszają czciciele Różańca Świętego.
7. Na pomnik Jana Pawła II wróciło w ostatnim tygodniu 27 kopert na sumę 1055 zł. Bardzo serdecznie dziękujemy ofiarodawcom i modlimy się za nich w czasie środowej Mszy św. Ofiary na ten cel są wciąż aktualne, a koperty można wziąć ze stolika przy zakrystii.
10. Porządek kolędy w tym tygodniu:
– ul. Pocztowa
Wtorek – ul. Płatnerzy nr 1, 3, 5
Środa – ul. Płatnerzy nr 4 i 6 oraz ul. Łokietka nr 1 i 3
Czwartek – ul. Łokietka nr 5,7,8
Sobota – ul. Mieszka I i Krzywoustego nr 2, 4, 6
Niedziela – ul. Krzywoustego nr 3, 5, 7
11. Kolędę w tygodniu rozpoczynamy o godz. 16.00, w sobotę o godz. 10.00, a w
Niedzielę o godz. 15.00. W związku z kolędą prosimy korzystać ze spowiedzi
św. w godzinach rannych, a z Kancelarii Parafialnej przed południem.
12.Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele dziękujemy serdecznie – Bóg zapłać.

Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga