Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Wielkanocną – 16.04.2006

1. Nieszporów dzisiaj i jutro nie będzie.
2. Jutro drugi dzień świąteczny. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Taca z dnia jutrzejszego przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny w Szczecinie.
3. Jutro Mszę św. o godz. 12.30 będzie sprawował Ks. Bp Jan Gałecki, który w tym kościele chce dziękować Panu Bogu za 32 lata posługi biskupiej w naszej Archidiecezji. Serdecznie zapraszamy.
4. W najbliższą środę odbędzie się w naszym kościele uroczystość Bierzmowania. Rozpoczęcie o godz. 18.00. Sakramentu Bierzmowania udzielał będzie ks. Bp Marian Błażej Kruszyłowicz. Do naszej młodzieży parafialnej dołączy młodzież z Gogolewa, Krąpiela i Pęzina.

5. Apel Jasnogórski w środę o 21.00.
6. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. W parafii na Osiedlu Zachód suma odpustowa o godz. 16.30, poprzedzona nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego.
7. Słowa podziękowania kierujemy do tych ludzi dobrej woli, którzy swoja modlitwą i pracą przygotowali godne obchodzenie Świat Wielkanocnych. Dziękujemy katechetkom i dzieciom oraz Żywemu Różańcowi za modlitewne czuwanie w piątek i sobotę. Dziękujemy panu kościelnemu, jego pomocnikom oraz Pani Grzelakowej i Mazurkowej za przygotowanie Bożego Grobu. Kolejarzom i parafianom trzymającym straż przy grobie Bożym Grobie. Dziękujemy służbie liturgicznej, młodzieży śpiewającej, Panu Organiście, za oprawę śpiewno-liturgiczną. Wszystkim parafianom biorącym udział w Triduum Paschalnym i składającym swoje ofiary na tacę i do puszek. Niech Zmartwychwstały Pan wynagrodzi swoim błogosławieństwem.
8. Spotkanie wszystkich kandydatów, którzy zostali dopuszczeni do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędzie się we wtorek o godz. 10.00 w kościele.
9. W dniach 21-23 kwietnia organizowany jest wyjazd na rekolekcje dla młodzieży szkół średnich i studentów do Trzęsacza nad morze. Koszt 80 zł. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Tomasza.
10. W dniach 1-3 maja organizowany jest wyjazd na rekolekcje ewangelizacyjne - "Kurs Filipa" dla młodzieży do sanktuarium w Myśliborzu. Koszt 40 zł. Zapisy u ks. Tomasza.
11. W dniach 26-28 maja organizowany jest wyjazd dla młodzieży na spotkanie z papieżem Benedyktem XVI w Krakowie. Zapisy u ks. Tomasza.
12. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele bardzo serdecznie dziękujemy – Bóg zapłać.

Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga