Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Wielkanocną 23.03.2008 r.

1. Nieszporów dzisiaj i jutro nie będzie. Jutro drugi dzień świąteczny.

2. Porządek Mszy świętych jak w każdą niedzielę. Taca z dnia jutrzejszego przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny w Szczecinie.

3. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę na godz. 21.00.

4. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. W parafii na Osiedlu Zachód suma odpustowa o godzinie 16.30.

5. Pragniemy serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy swoją pracą i modlitwą umożliwili nam godne przygotowanie, a następnie przeżycie Świąt Wielkanocnych. Dziękujemy panu kościelnemu, pani Grzelakowej i pani Mazurkowej za przygotowanie Grobu Pańskiego. Kolejarzom i panom trzymającym straż przy Bożym Grobie. Paniom różańcowym, katechetkom, dzieciom i młodzieży za modlitewne czuwanie. Służbie liturgicznej, młodzieży śpiewającej z panią Małgosią i panu organiście za oprawę śpiewno-liturgiczną. Wszystkim parafianom za udział w Triduum Paschalnym i składającym swoje ofiary na tacę i do puszek. Niech Chrystus Zmartwychwstały wynagrodzi każdemu swoim błogosławieństwem.

6. Na nowy ekran otrzymaliśmy 2.770 zł. Ofiarodawcom serdecznie dziękujemy. Cieszymy się, że w kościele słychać coraz odważniejszy i głośniejszy śpiew.

7. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele raz jeszcze serdecznie dziękujemy, wszystkim mówimy Bóg zapłać i życzymy błogosławionych Świąt Wielkanocnych.