Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Uroczystości Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2005 r.

1. Jutro drugi dzień świąteczny, w którym wspominamy męczeństwo św. Szczepana – diakona. Msze św. jak w każdą niedzielę.
2. We wtorek, 27 grudnia święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Na wieczornej Mszy św. tradycyjne poświęcenie wina.
3. W środę, 28 grudnia święto świętych Młodzianków – męczenników.
4. Zapraszamy do odwiedzenia wystawy szopek, w wykonaniu dzieci z Szkoły Podstawowej nr 5. Wystawa znajduje się w naszym kościele, w nawie bocznej za prezbiterium.

5. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00
6. W sobotę, 31 grudnia zakończenie starego roku. Mszę św. i nabożeństwo dziękczynno – błagalne odprawimy o godz. 17.00. Przyjdźmy do stóp Pana, aby Mu okazać naszą wdzięczność za miniony czas, za Jego miłosierdzie i wszelkie dary duchowe.
7. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Świętej Rodziny, a równocześnie jest to Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Wtedy rozpoczniemy rok kalendarzowy 2006.
8. Na pomnik Jana Pawła II wróciło w ostatnim tygodniu 41 kopert na sumę 1780zł. Bardzo serdecznie dziękujemy ofiarodawcom i modlimy się za nich w czasie środowej Mszy św.
9. Panu kościelnemu i wszystkim pomagającym – paniom i panom – serdecznie dziękujemy za przygotowanie naszej świątyni na godne przeżywanie Świąt Bożego Narodzenia, tak w czasie Mszy św. jak i przy żłóbku. Niech Nowonarodzony Chrystus wszystkim wynagrodzi ich trud i poświęcony czas.
10. Porządek kolędy w tym tygodniu:
– Święte i Strachocin
Czwartek – ul. Złotników nr 1, 3, 5, 7
Piątek – ul. Złotników nr 2, 4, 6
11. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele dziękujemy serdecznie – Bóg zapłać.