Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Palmową 16.03.2008 r.

1. Gorzkie Żale z nauką pasyjną rekolekcyjną o godzinie 17.30.

2. Apel Jasnogórski w środę o godzinie 21.00.

3. SPOWIEDŹ: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek godzina 6.30 - 8.00 i od godziny 18.00, piątek i sobota godzina 6.30 - 18.00.

4. WIELKI CZWARTEK - tylko jedna Msza święta koncelebrowana o godzinie 18.00. Po tej Mszy świętej przeniesienie Najświętszego Sakramentu do kaplicy Matki Boskiej Nieustającej Pomocy i wspólna adoracja do godziny 21.00.

5. WIELKI PIĄTEK - o godzinie 18.00 Droga Krzyżowa, a po niej Liturgia Wielkopiątkowa z adoracją Krzyża i Komunią świętą. Po liturgii przeniesienie Najświętszego Sakramentu w monstrancji do Bożego Grobu i czuwanie przez całą noc. W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły.

6. WIELKA SOBOTA - święcenie pokarmów od godziny 10.00 - do 17.00. Rozpoczęcie Wigilii Paschalnej wieczorem o godzinie 20.00. Poświęcenie ognia i paschału na dworze. Ciąg dalszy w kościele - czytania, poświęcenie wody chrzcielnej, odnowienie przyrzeczeń Chrztu św. (przynieśmy świece) i uroczysta Msza św. Wigilii Paschalnej. Przed rozpoczęciem Liturgii Paschalnej, a więc przed godz. 20.00 będzie schowanie Najświętszego Sakramentu, a ponowne wystawienie w niedzielę rano o godz. 5.00.

7. REZUREKCJA - w niedzielę rano o godz. 6.00.

8. Wcześniej niż nam obiecywano, został zamontowany nowy ekran cyfrowy, widoczny na filarze i bardzo czytelny nawet z daleka. Pozostaje teraz kwestia spłacenia. Kosztuje dokładnie 15.800 zł. wraz z komputerkiem, płytką i klawiaturą oraz montażem. Mamy w tej chwili 1.910 zł. Ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.

9. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane dzisiaj w naszym kościele na tacę, do puszki na kwiaty do Bożego Grobu i za dary składane do kosza przy ołtarzu Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.