Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Palmową - 1.04.2007 r.

1. Zapraszamy na Gorzkie Żale z nauką pasyjną o godz. 17.30.
2. Dzisiaj o godz. 20.00 w naszym kościele przedstawiany  będzie Wielki Koncert pop-oratorium "Miłosierdzie Boże" dla uczczenia 2 rocznicy śmierci Sługi Bożego Jana Pawła II. Szczegółowy program na afiszach.
3. Jutro rocznica. W kościele św. Jana o godz. 21.00 wspólny Apel, a następnie przejście pod pomnik Jana Pawła II,
Zapraszamy na te modlitewne spotkania, a pod pomnik przynieśmy znicze. Można je nabyć dzisiaj w naszym sklepiku.

4. Apel Jasnogórski w naszym kościele w środę o godz. 21.00.
5. Spowiedź: poniedziałek, Wtorek, środa, czwartek godz. 6.30 – 8.00; piątek i sobota : godz. 6.30 — 18.00.
6. WIELKI CZWARTEK - tylko jedna Msza św, koncelebrowana o g. 18.00. Po tej Mszy św. przeniesienie Najśw. Sakramentu do kaplicy Matki Boskiej Nieustającej Pomocy i wspólna adoracja do godz. 21.00.
7. WIELKI PIĄTEK - o godz. 18.00 Droga Krzyżowa, a po niej Liturgia Wielkopiątkowa z adoracją Krzyża i Komunią św. Po liturgii przeniesienie Najśw. Sakramentu w monstrancji do Bożego Grobu i czuwanie przez całą noc. W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły.
8. WIELKA SOBOTA - święcenie pokarmów od godz. 10.00 do 17.00. Rozpoczęcie Wigilii Paschalnej wieczorem
o godz. 20.00. Poświęcenie ognia i paschału na dworze. Ciąg dalszy w kościele - czytania, poświęcenie wody chrzcielnej, odnowienie przyrzeczeń Chrztu św. (przynieśmy świece) i uroczysta Msza św. Wigilii Paschalnej. Przed rozpoczęciem Liturgii Paschalnej, a więc przed g.20.00 będzie schowanie Najśw. Sakramentu, a ponowne wystawienie w niedzielę rano o godz. 5.00.
9. REZUREKCJA - w niedzielę rano o godz. 6.00.
10. Organizowana jest 3-dniowa pielgrzymka do Wieliczki, Krakowa-Mogily, Łagiewnik, Częstochowy i Kalisza w dniach 28 kwietnia do 30 kwietnia. Organizują Czciciele Żywego Różańca przy Kolegiacie NMP Król. Świata w Stargardzie. Koszt 190 zł. Informacja i zapisy do 10 kwietnia w zakrystii Kolegiaty w każdą niedzielę po sumie o godz.12.00 lub tel.091-5775266.
11. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkania formacyjne według ustalonych grup. III klasy w poniedziałek o godz. 17.00.
12. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele
serdecznie dziękujemy - Bóg zapłać. Dziękujemy też za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i za dary okładane do kosza.

Podpisał:
ks. Prałat Henryk Ozga