Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Chrztu Pańskiego - 07.01.2007 r.

1. Przez okres kolędy nie będzie nieszporów niedzielnych.
2. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.
3. W czwartek Msza św. zbiorowa do Miłosierdzia Bożego o godz.18.30.
4. W przyszłą niedzielę na Mszy św. z udziałem dzieci, a więc o godz. 12.30 obejrzymy jasełka, przygotowane przez dzieci ze szkoły nr 5.
5. W tym tygodniu należy kupić bilety na występ Golców w naszym kościele, bo od ilości sprzedanych biletów zależy ich występ. Wszyscy, którzy wybierają się na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu GOLEC ORKIESTRY mogą kupić bilety w sklepiku przy kościele, lub też w Biurze Parafialnym.

6. Porządek kolędy.
Niedziela(07.01)
- ul. Bydgoska od nr 42 do końca, oraz ulica Jesionowa i Dębowa. Początek od godz. 14.00.
Poniedziałek — ul. Andersa i Nałkowskiej
Wtorek - ul. Sikorskiego
Środa — ul. Okrężna, Orkana, Tuwima, Wyspiańskiego, Królowe j Jadwigi, Królowej Bony, Anny Jagiellonki i Dąbrówki
Czwartek - ul. Wiejska
Piątek - ul. Nowowiejska, Jagiellońska i Piwna
Sobota —ul. Szewska nr 3,4,6 - od godz.10.00.
Niedziela(14.01) — ul. Szewska nr 8,10
7. Za wszystkie ofiary składane dzisiaj w naszym kościele dziękujemy serdecznie - Bóg zapłać.

Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga