Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkiego Postu – 19.03.2006

1. Zapraszamy w każdą niedzielę na Nabożeństwo Gorzkich Żali z nauką pasyjną o godz. 17.30.
2. Liturgiczna uroczystość ku czci św. Józefa jest przeniesiona na poniedziałek. W sąsiedniej parafii pw. Św. Józefa uroczysta suma odpustowa jutro o godz. 18.30.
3. Jutro rozpoczynamy trzydniowe rekolekcje dla dzieci pod tytułem: „Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie”.. Rekolekcje prowadzi ks. Andrzej Rasiński. Zapraszamy chętnych rodziców, zwłaszcza z dziećmi najmłodszymi. Klasy O, I, II o godz. 16.00; klasy III, IV o godz. 10.00 i 14.00; klasy V, VI o godz. 11.00 i 15.00.

4. Rekolekcje dla dorosłych rozpoczniemy w następną niedzielę, a poprowadzi je ks. Stanisław Malinowski, znany nam z renowacji misji w naszym kościele.
5. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.
6. W czwartek o godz. 19.15 w salce przy kościele spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
7. W piątek droga Krzyżowa
– rano o godz. 8.00
dla dzieci o godz. 17.00
dla dorosłych o godz. 18.00
dla młodzieży o godz. 19.15
8. W sobotę 25 marca przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Zapraszamy w tym dniu na Mszę św. także o godz. 10.00. Ofiarowana będzie w intencji obrony każdego życia.
9. Zapraszamy młodzież do wzięcia udziału w Misterium Męki Pańskiej, które odbędzie się 25 marca o godz. 20.00 w Kościele Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie. Wyjazd z naszej parafii w sobotę o godz. 18.30. Zapisy u ks. Tomasza.
10. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszki przy kaplicy Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Tam też będzie wystawiony kosz, do którego można składać świąteczne dary dla bardziej potrzebujących.
11. Na pomnik Jana Pawła II wróciło w ostatnim tygodniu 15 kopert na sumę 950 zł. Serdecznie dziękujemy ofiarodawcom i modlimy się za nich w czasie Mszy św. Nowennowej. Po Mszy św. można wziąć kartkę pamiątkową przy zakrystii, a także w dalszym ciągu są wyłożone koperty na stoliku. Zbliża się czas poświęcenia pomnika i uroczystej Mszy św. Trwają także prace przygotowawcze i orgaznizacyjne.
12. Katolickie Stowarzyszenie Kolejarzy Polskich – Koło w Stargardzie Szczec. Zaprasza wszystkich kolejarzy emerytów i rencistów kolejowych na comiesięczną Mszę św., która odbędzie się 26 marca 2006 r., w kościele NMP Królowej Świata.
13. Za wszystkie ofiary składane dzisiaj w naszym kościele dziękujemy ofiarodawcom – Bóg zapłać.

Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga