Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkiego Postu - 11.03.2007 r.

1. Wielkopostne Gorzkie Żale z nauką pasyjna dzisiaj o godz. 17.30.
2. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.
3. W czwartek koronka do Miłosierdzia Bożego o godz.18.00, a po niej Msza św. zbiorowa.
4. W piątek Droga Krzyżowa - o godz.8.00 dla dorosłych; o godz. 17.00 dla dzieci; o godz. 18.00 dla dorosłych; o godz. 19.15 dla młodzieży.
5. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii:
- dla dzieci od 15 — 21 marca
- dla dorosłych od 25 - 28 marca
- dla młodzieży od 28 - 30 marca

6. Do puszek misyjnych w ubiegłą niedzielę zebrano 823 zł.
7. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszki przy ołtarzu Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
8. Do należytego przeżywania Wielkiego Postu należy też rozważanie Męki Pańskiej w czasie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Jaki jest mój udział w tych nabożeństwach?
9. Organizowana jest 3-dniowa pielgrzymka do Wieliczki, Krakowa-Mogily, Łagiewnik, Częstochowy i Kalisza w dniach 28 kwietnia do 30 kwietnia. Organizują Czciciele Żywego Różańca przy Kolegiacie NMP Król. Świata w Stargardzie. Koszt 190 zł. Informacja i zapisy do 10 kwietnia w zakrystii Kolegiaty w każdą niedzielę po sumie o godz.12.00 lub tel.091-5775266.
10. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkania formacyjne według ustalonych grup.
11. W dniach 21-24 marca br. organizujemy wyjazd na trzydniową pielgrzymkę Maturzystów na Jasną Górę, przez Oświęcim, Kraków, Kalwarię Zebrzydowską, Wadowice. Koszt 150 zł. Informacje i zapisy u Ks. Tomasza.
12. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży organizuje wyjazd na czuwanie nocne młodzieży do Sanktuarium w Myśliborzu w dniach 16/17 marca. Koszt 15 zł. Zapisy u ks. Tomasza.
13. Zapraszamy młodzież w piątek o godz. 19.15 na Drogę Krzyżową, a po niej do salki na spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
14. W przyszłą sobotę 17 marca organizujemy wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Seminarium Duchownego w Szczecinie. Zbiórka o godz. 18.30 przy kościele. Koszt 10 zł. Zapisy u ks. Łukasza.
15. Zapraszamy chętne małżeństwa na spotkanie wspólnoty domowego kościoła, które odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 19.30 w salce przy kościele.
16. W przyszłą sobotę 17 marca organizujemy III Stargardzkie Rozgrywki Piłki Nożnej Halowej dla ministrantów i lektorów parafii naszego miasta. Odbędą się one na hali „Spójni”, początek o godz. 8.30. Z naszej parafii bierze udział 3 drużyny. Serdecznie zapraszamy.
16. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele - na tacę, do puszek misyjnych i na utrzymanie seminarium - serdecznie dziękujemy - Bóg zapłać.

Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga