Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocną - 06.04.2008 r.

1. Zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo różańcowe o godz. 18.00 ofiarowane na intencję wyniesienia do chwały ołtarzy Sługi Bożego Jana Pawła II.

2. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.

3. W czwartek koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00 i po niej Msza św. zbiorowa.

4. W przyszłą niedzielę, zwaną Niedzielą Dobrego Pasterza, rozpocznie się Tydzień Modlitw o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.

5. W czwartek 10 kwietnia pragniemy rozpocząć sezon turystyczny przy naszym kościele i od tego dnia będzie czynne wejście na taras.

6. Nawiązując do wcześniejszej naszej zapowiedzi, zapraszamy chętnych do powiększenia naszej scholi parafialnej aż do powstania chóru parafialnego. Spotkanie w najbliższą środę po Mszy św. wieczornej w salce przy kościele.

7. Na ekran zebraliśmy już 5370 zł. Serdecznie dziękujemy. Jest to jedna trzecia kosztów. Mamy nadzieję całkowitego spłacenia należności, chociaż będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

8. Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele - Bóg zapłać.