Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Adwentu - 16.12.2006 r.

1. Dzisiaj zapraszamy na nabożeństwo eucharystyczne z adoracją Najśw. Sakramentu o godz. 18.00.
2. Przed nami ostatni tydzień Adwentu i Mszy św. roratnich. Pośród wszystkich świątecznych przygotowań najważniejsze jest przygotowanie samego siebie, poprzez słowo Boże i sakramenty święte.
3. Spowiadać będziemy w tym tygodniu codziennie od godz. 17.00. Prosimy nie odkładać spowiedzi na niedzielę, bo będzie najmniej czasu na spowiadanie ze względu na Msze św. tak w naszym kościele, jak i w kościołach filialnych.
4. W sobotę będziemy dyżurować w konfesjonale przez cały dzień.

5. W niedzielę wigilijną ostatnia Msza św. będzie o godz. 12.30, to znaczy, że nie będzie Mszy św. wieczornej.
6. Pasterka w naszym kościele w niedzielę o północy.
7. Na Apel Jasnogórski w tym tygodniu zapraszamy w środę o g. 21.00.
8. W ubiegłą niedzielę odbyła się zbiórka do puszek na pomoc dla Kościoła Katolickiego na Wschodzie, wyniosła ona 831,32 zł. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.
9. Na koniec przypominamy, że dzisiaj w Bazylice Katedralnej w Szczecinie, Ks. Arcybiskup Zygmunt Kamiński w asyście księży biskupów i kapłanów, odprawi Mszę św. dziękczynną w 50-tą rocznicę przyjęcia święceń kapłańskich. Uroczystość rozpocznie się o godz. 12.00.
10. Młodzież zapraszamy w piątek na roraty o godz. 18.00, a po nich na spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży do salki.
10. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele serdecznie dziękujemy i wszystkim mówimy Bóg zapłać.

Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga