Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę roku – 15.01.2006 r.

1. W dniach od 18 – 25 stycznia br. trwać będzie Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan, obchodzony w tym roku pod hasłem: „Gdzie dwóch, albo trzech zgromadzi się w moje imię, tam ja jestem pośród nich”. Zapraszamy do wspólnej, ale także i osobistej modlitwy w tych intencjach. Stąd też środowy Apel Jasnogórski o godz. 21.00, będzie poświecony tej tematyce.
2. Na pomnik Jana Pawła II wróciło w ostatnim tygodniu 32 koperty na sumę 1690 zł. Bardzo serdecznie dziękujemy, a ofiarodawcy mogą po Mszy św. wziąć pamiątkową kartę przekazywaną przy zakrystii. Forma gipsowa pomnika została już przekazana do huty w Krakowie, która dokona odlewu z brązu. Kopert w dalszym ciągu są do wzięcia ze stolika przy zakrystii.
3. Porządek kolędy:

Niedziela (15.01) – dzisiaj ul. Kazimierza W. nr 11 i 15 oraz ul. Basztowa
Poniedziałek – ul. Chrobrego, Warowna oraz Szewska nr 3 i 4
Wtorek – ul. Garncarska, Kuśnierzy i Szewska 6
Środa – ul. Szewska nr 8 i 10 oraz ul. M.C. Skłodowskiej i Ochronna
Czwartek – ul. Bydgoska (strona nieparzysta), Robotnicza, Rzemieślnicza, Graniczna, Na Grobli, Bydgoska nr parzyste od 6 do 30.
Piątek – ul. Bydgoska od nr 32 do końca, Nałkowskiej, Jesionowa, Dębowa
Sobota – ul. Wiejska, Nowowiejska, Jagiellońska, Piwna
Niedziela (22.01) – ul. Królowej Jadwigi, Królowej Bony, Anny Jagiellonki, Dąbrówki oraz ul. Andersa.
4. W tym tygodniu pomogą nam w kolędzie księża kapelani oraz ks. Wiesław. Polecamy ich życzliwości naszych parafian. Początek kolędy w niedzielę o godz. 15.00, w tygodniu o godz. 16.00, a w soboty od godz. 10.00.
5. Przypominamy, że względu na trwającą w naszej parafii wizytę kolędową w tym miesiącu nie odbędą się spotkania formacyjne z kandydatami do Bierzmowania.
6. Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami lub lektorami i służyć w naszym kościele. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się w czwartek 26 stycznia o godz. 10.00 dla kandydatów na ministranta, a o godz. 11.00 dla kandydatów na Lektora. Zgłoszenia u ks. Tomasza.
7. Zapraszamy wszystkich chętnych na wycieczkę autokarową do Multikina "Galaxy" w środę 18 stycznia 2006 r. na film pt.: "Opowieści z Narnii". Wyjazd o godz. 9.00 spod Kolegiaty; w planie zwiedzanie Seminarium Duchownego w Szczecinie, seans filmowy w Multikinie i później mały posiłek w Mc'Donald's. Koszt całej wycieczki 20 zł. Zapisy u ks. Tomasza.
8. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele bardzo serdecznie dziękujemy – Bóg zapłać.

Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga