Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Wielkiego Postu - 4.03.2007 r.

1. Wielkopostne Gorzkie Żale z nauką pasyjna dzisiaj o godz. 17.30.
2. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.
3. W czwartek koronka do Miłosierdzia Bożego o godz.18.00, a po niej Msza św. zbiorowa. W tym dniu modlimy się szczególnie za Kobiety naszej parafii, aby były wierne swojemu powołaniu.
4. W piątek Droga Krzyżowa - o godz.8.00 dla dorosłych; o godz. 17.00 dla dzieci; o godz. 18.00 dla dorosłych; o godz. 19.15 dla młodzieży.

5. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii:
- dla dzieci od 15 — 21 marca
- dla dorosłych od 25 - 28 marca
- dla młodzieży od 28 - 30 marca
6. W przyszłą niedziele, przeżyjemy w naszej parafii dzień powołaniowy. Przyjadą do nas klerycy Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Du¬chownego ze Szczecina. Po Mszach św. będą zbierać ofiary na utrzymanie Seminarium Duchownego.
8. Organizowana jest 3-dniowa pielgrzymka do Wieliczki, Krakowa-Mogily, Łagiewnik, Częstochowy i Kalisza w dniach 28 kwietnia do 30 kwietnia. Organizują Czciciele Żywego Różańca przy Kolegiacie NMP Król. Świata w Stargardzie. Koszt 190 zł. Informacja i zapisy do 10 kwietnia w zakrystii Kolegiaty w każdą niedzielę po sumie o godz.12.00 lub tel.091-5775266.
9. KOŁO PRZYJACIÓŁ RADIA MARYJA W STARGARDZIE SZCZEC. ZAPRASZA SWYCH CZŁONKÓW, A TAKŻE SŁUCHACZY NA COMIESIĘCZNE SPOTKANIE MODLITEWNE DO KOŚCIOŁA pw. MIŁOSIERDZIA BOŻEGO W DNIU 05.03.2007. O GODZ. 17.30 ODMÓWIONY ZOSTANIE RÓŻANIEC ŚW., O 18.00 ODPRAWIONA BĘDZIE MSZA św., A NASTĘPNIE SPOTKANIE W SALCE.
10. „Stowarzyszenie w Służbie Rodziny", działające przy parafii pw. św. Józefa, powołało do istnienia ośrodek „Pro Familia", świadczący pomoc psychologiczną, pedagogiczną, prawną terapeutyczną. Ośrodek mieści się w budynku Gimnazjum Katolickiego przy ul. Wojska Polskiego 3 i jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 16.00 do 18.00. Ośrodek poszukuje psychologa, który podjąłby się współpracy. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z ks. proboszczem Jarosławem Staszewskim.
11. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkania formacyjne według ustalonych grup.
12. W dniach 21-24 marca br. organizujemy wyjazd na trzydniową pielgrzymkę Maturzystów na Jasną Górę, przez Oświęcim, Kraków, Kalwarię Zebrzydowską, Wadowice. Koszt 150 zł. Informacje i zapisy u Ks. Tomasza.
13. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży organizuje wyjazd na czuwanie nocne młodzieży do Sanktuarium w Myśliborzu w dniach 16/17 marca. Koszt 15 zł. Zapisy u ks. Tomasza.
14. Zapraszamy młodzież w piątek o godz. 19.15 na Drogę Krzyżową, a po niej do salki na spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
15. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele - na tacę i do puszek misyjnych - serdecznie dziękujemy - Bóg zapłać.

Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga