Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Wielkanocną – 23.04.2006 r.

1. Dzisiaj Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego przy wystawionym Najśw. Sakramencie o godz. 18:00.
2. Jutro obchodzimy uroczystość św.Wojciecha, biskupa i męczennika głównego patrona Polski, przeniesiona liturgicznie z dnia dzisiejszego.
3. We wtorek 25 kwietnia obchodzimy liturgiczne wspomnienie św.Marka Ewangelisty. W tym dniu Kościół modli się o dobre urodzaje, by nikomu nie brakowało chleba.

4. W środę Apel Jasnogórski o godz. 21:00.
5. Suma parafialna w przyszłą niedzielę na intencję kolejarzy i ich rodzin.
6. Na pomnik Jana Pawła II wróciło w ostatnim czasie 9 kopert na sumę 330 zł. Bardzo serdecznie dziękujemy ofiarodawcom, a modlimy się za nich w czasie Mszy św. nowennowej w najbliższą środę.
7. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży organizuje wyjazdy dla młodzieży:
• W dniu 29 kwietnia wyjazd na spływ kajakowy rzeką Drawą. Koszt 30 zł.
• W dniach 1-3 maja wyjazd na rekolekcje ewangelizacyjne - "Kurs Filipa" dla młodzieży do sanktuarium w Myśliborzu. Koszt 40 zł.
• W dniach 26-28 maja wyjazd dla młodzieży na spotkanie z papieżem Benedyktem XVI w Krakowie.
Wszelkie informacje o wyjazdach i zapisy u ks. Tomasza.
8. Spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w piątek o 19.15 w salce przy
kościele.
9. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele na tacę i do puszek – mówimy Bóg zapłać.

Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga