Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Wielkanocną - Miłosierdzia Bożego 30.03.2008 r.

1. Zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00.

2. Jutro przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego - Dzień Świętości Życia.

3. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.

4. W czwartek koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00 a po niej Msza św. za powołanych i o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.

5. W piątek Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 6.30 i 18.30. Msza św. za chorych o godz. 12.00 w południe. Chorych w domach odwiedzimy jak każdego miesiąca.

6. W sobotę Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 18.30.

7. W przyszłą niedzielę suma parafialna na intencję czcicieli Żywego Różańca.

8. W najbliższą środę 2 kwietnia przypada trzecia rocznica śmierci Ojca Świętego Jana Pawła II. Z tej racji w kościele św. Jana odbędzie się uroczysty koncert o godz. 20.00 a następnie przejście pod pomnik Jana Pawła II. Organizatorzy zapraszają mieszkańców naszego miasta i nie tylko miasta, ale także najbliższych okolic. Jak zwykle zabierzmy ze sobą znicze.

9. Na nowy ekran otrzymaliśmy już 3980 zł. Ofiarodawcom bardzo serdecznie dziękujemy.

10. Dziękujemy też za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele na tacę i do puszek - Bóg zapłać.