Ogłoszenia duszpasterskie na I Niedzielę Wielkiego Postu - 25.02.2007 r.

1. Zapraszamy dzisiaj na Gorzkie Żale o godz. 17.30.
2. Na Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.
3. W czwartek koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00, a po niej Msza św. ofiarowane za powołanych oraz o nowe powołania do kapłaństwa i zakonu.
4. W piątek Msza św. o Najśw. Sercu Pana Jezusa o godz.6.30 i 18.30. Dla chorych i za chorych o godz. 12.00 w południe. Chorych w domach odwiedzimy przed południem. Zauważmy, czy nie trzeba zgłosić nowych chorych, zwłaszcza, że jest już Wielki post i trwa spowiedź przygotowująca na święta Wielkanocne.

5. W piątek Droga Krzyżowa: o godz: 8.00 - dla dorosłych; o godz. 17. 00 — dla dzieci; o godz.18.00 — dla dorosłych; o godz.19.15 — dla młodzieży.
6. Suma parafialna w przyszłą niedzielę na Intencję Czcicieli Żywego Różańca.
7. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkania formacyjne według ustalonych grup. Klasy III mają w tym tygodniu jedno wspólne spotkanie w poniedziałek o godz. 17.00 w Kościele. Przypominamy także o drugim wyjeździe na dzień skupienia do Myśliborza w dniu 3 marca. Koszt 15 zł. Zapisy po Mszy św. u ks. Tomasza.
8. W dniach 21-24 marca br. organizujemy wyjazd na trzydniową pielgrzymkę Maturzystów na Jasną Górę, przez Oświęcim, Kraków, Kalwarię Zebrzydowską, Wadowice. Koszt 150 zł. Informacje i zapisy u Ks. Tomasza.
9. Zapraszamy młodzież w piątek o godz. 19.15 na Drogę Krzyżową, a po niej do salki na spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
10. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele serdecznie dziękujemy - Bóg zapłać.

Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga