Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 5.08.2007 r.

1. Dzisiaj, w pierwszą niedzielę
miesiąca
, zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz. 18,00. Dzisiejszy różaniec święty ofiarujemy za rodziny polskie dotknięte alkoholizmem.

2. Jutro przypada święto Przemienienia Pańskiego. Zapraszamy na
wieczorną Mszę św. dla uczczenia tej tajemnicy.

3. W środę Apel Jasnogórski o godz. 21.00.

4. W czwartek koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00 i po niej Msza św. zbiorowa.

5. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 18.00

6. Zbiórka z ubiegłej niedzieli przeznaczona na pomoc osobom poszkodowanym w wypadku autokarowym pod Grenoble, wyniosła 3047,68 zł, i została już dostarczona do centrali szczeciń¬skiej, czyli archidiecezjalnej Caritas. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.

7. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny w Szczecinie.

8. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele serdecznie dziękujemy - Bóg zapłać.

9. KOŁO PRZYJACIÓŁ RADIA MARYJA ZAPRASZA SWYCH CZŁONKÓW A TAKŻE SŁUCHACZY NA COMIESIĘCZNE SPOTKANIE MODLITEWNE DO KOŚCIOŁA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO W DNIU 06.08.2007. O GODZ. 17.30 BĘDZIE MODLITWA RÓŻAŃCOWA W INTENCJI KOŚCIOŁA , OJCZYZNY, RADIA MARYJA, OFIAR WYPADKÓW Z UDZIAŁEM PIELGRZYMÓW, O GODZ. 18.00 SPRAWOWANA BĘDZIE EUCHARYSTIA PO CZYM SPOTKANIE W SALCE.

Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga