Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 2.09.2007 r.

1.Zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo różańcowe o godz. 18.00 ofiarowane za dzieci i młodzież w nowym roku szkolnym

2.Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Msza św. dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli rano o godz. 7.00. Dla dzieci najmłodszych, a więc z klasy 0, I, II wieczorem o godz. 18.30 z poświęceniem tornistrów i przyborów szkolnych.

3.Spowiedź św. dla wszystkich rozpoczynających nowy rok szkolny codziennie od godz. 18.00, a w piątek od godz. 17.00

4.Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00

5.W czwartek koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza św. wieczorna ofiarowane za powołanych i o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. Po mszy św. spotkanie duszpasterskie z rodzicami kapłanów.

5.W piątek Msza św. o Najśw. Sercu Pana Jezusa rano o godz. 6.30 i wieczorem o godz. 18.30. Chorych zapraszamy na godz. 12.00 w południe. Chorych w domach odwiedzimy przed południem.

6.Droga Krzyżowa w piątek o godz. 18.00

7.W sobotę 8 września przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy szczególnie na Mszę św. wieczorną.

8.W przyszłą niedzielę będziemy gościć Ojca Oblata z Gorzowa Wlkp., który będzie głosił kazania na Mszach św., po każdej Mszy św. będzie rozprowadzał kalendarze misyjne, z których dochód przeznaczony będzie na pomoc misjonarzom.

9.Za wszystkie dzisiejsze ofiary, składane w naszym kościele, serdecznie dziękujemy – Bóg zapłać.