Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 16.09.2007 r.

1. Zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo eucharystyczne z adoracją Najświętszego Sakramentu, o godz. 18.00

2. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00

3. W czwartek koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00 i po niej msza św. zbiorowa.

4. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 18.00

5. Począwszy od najbliższego piątku wznawiamy spotkania młodzieżowe o godz. 19.15. Zapraszamy młodzież gimnazjalną i ponadgimnazjalną. Spotkania odbywać się będą w kościele i w salce przy kościele. Wspólna modlitwa, śpiew i rozmowy na miejscu, a także wyjazdy poza parafię to formy duszpasterstwa młodzieży kształtujące właściwe postawy wiary i moralności. Zapraszamy.

6. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek św. Stanisława Kostkę - patrona polskiej młodzieży i w piątek św. Mateusza Apostoła i Ewangelistę

7. Za dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele na tacę i do puszek serdecznie dziękujemy - Bóg zapłać.