dodano: 2007-10-13 20:38:50 odsłon: 1100

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 14.10.2007 r.

1. Dzisiaj VII Dzień Papieski. Przy wyjściu z kościoła zauważmy młodzież stojącą z puszkami. Ofiary z tych puszek przeznaczone są na stypendia dla zdolnej ale ubogiej młodzieży.

2. Dzisiejsze nabożeństwo różańcowe ofiarujemy na intencję rychłej beatyfikacji i kanonizacji Jana Pawła II oraz nauczycieli w
dniu ich święta.

3. Wieczorem o godz.20:00 zapraszamy pod pomnik Jana Pawła II na wspólną modlitwę i Apel. Zabierzmy ze sobą znicze, które ustawimy przy pomniku.
4. We wtorek przypada 29 rocznica wyboru Ojca Świętego Jana Pawła II. W kościele pw. Świętego Ducha odbędzie się spotkanie papieskie, na które złoży się nabożeństwo różańcowe, Msza św.
i koncert w wykonaniu zespołu „Cantore Gospel”. Zaprasza Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży.

5. W środę Apel Jasnogórski o godzinie 21:00.

6. W czwartek 18 października święto św. Łukasza Ewangelisty. Jest to święto patronalne Służby Zdrowia. W czasie nabożeństwa różańcowego będziemy modlić się za pracujących w szpitalach i innych placówkach należących do Służby Zdrowia.
Księdzu Łukaszowi, który w tym dniu obchodzi swoje imieniny po Mszy św. złożymy życzenia.

7. Zbiórka z ubiegłej niedzieli do puszek karitasowych wyniosła 640 zł. Parafialny Zespół Caritas serdecznie dziękuje.

8. W przyszła niedzielę sumę parafialną o godz.11:00 odprawi
Ks. Biskup Jan Gałecki. Zapraszamy do wspólnej dziękczynnej modlitwy.

9. Kartki na wypominki są już do wzięcia.

10. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele serdecznie dziękujemy – Bóg zapłać.

13 października 2007r. 1100