Ogłoszenia duspzasterskie na XV niedziele roku - 16.VII.2006r.

1. Zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo eucharystyczne o godz. 18.00.
2. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.
3. W czwartek koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00
.

4. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 18.00.
5. Na pomnik Jana Pawła II wróciły 3 koperty na sumę 80 zł. Dziękujemy ofiarodawcom i opiece Matki Bożej polecamy.
6. Paniom z Caritasu, paniom nauczycielkom i paniom katechetkom dziękujemy za dwutygodniową opiekę nad dziećmi w czasie trwania półkolonii przy naszej parafii. Jedna i druga strona zakończyła ten czas zadowolona ze siebie nawzajem.
7. Dziękujemy też wszystkim przynoszącym kwiaty do naszego kościoła, a zwłaszcza pani Kobakowej, która najwięcej ofiarowała ze swego kwiatowego ogródka. Dziękujemy też pani Danucie Tkaczuk za ich ustawienie oraz tym paniom, które opiekują się poszczególnymi kaplicami.
8. Na koniec dziękujemy za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele - Bóg zapłać.