Ogłoszenia Duszpasterskie na II Niedzielę Wielkanocną - 15.04.2007 r.

1. Zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo do. Miłosierdzia Bożego, odprawiane o godz. 18.00.
2. Tym nabożeństwem kończymy oktawę wielkanocną trwającą osiem dni od Zmartwychwstania Pańskiego.
3. Przypominamy, że uroczystość odpustowa w parafii Miłosierdzia Bożego na Osiedlu Zachód o godz. 16.30.

4. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.
5. W czwartek koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00, a po niej Msza św. zbiorowa.
6. W środę 18 kwietnia o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci klas trzecich, które w maju będą przeżywać pierwszą rocznicę swojej I Komunii św. Zapraszamy serdecznie.
7. Wczoraj w obecności przedstawicieli władz samorządowych i telewizji szczecińskiej zainaugurowaliśmy oficjalne otwarcie tarasu widokowego na naszej wieży kościelnej. Taras Będzie czynny codziennie od godz.. 10.00 — 16.00 oprócz nie¬dziel i świąt. Można tez będzie skorzystać z przejażdżki dorożką. Wytyczone są dwie trasy na taką przejażdżkę. Zapraszamy na taras, na przejażdżkę i nabywanie pamiątek.
8.Można nabyć w sklepiku parafialnym płyty i kasety z koncertu „Pop-Oratorium” Miłosierdzie Boże, który miął miejsce w naszym kościele. Częściowy dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na działalność „Caritas” w naszej parafii.
9.Młodzież zapraszamy w piątek o godz. 19.15 na spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
10. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele serdecznie dziękujemy - Bóg zapłać.

Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga