Ogłoszenia Duszpasterskie na II Niedzielę Roku - 14.01.2007 r.

1. W dniach od 18 - 25 stycznia trwać będzie Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan, obchodzony w tym roku pod hasłem: "Nawet głuchym przywraca słuch, i niemym mowę".
2. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21,00.
3. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd rekreacyjno-rekolekcyjny dla młodzieży w góry Beskidy: na narty z Jezusem. Tygodniowy pobyt w górach połączony jest z nauką jazdy na nartach oraz rekolekcjami. Szczegółowe informacje na stronie internetowej parafii i u ks. Tomasza. Serdecznie zapraszamy.
4. W czwartek obchodzimy I rocznice śmierci znanego polskiego poety ks. Jana Twardowskiego. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.30 podczas której, przez młodzież będą recytowane najpiękniejsze wiersze poety.

5. Są jeszcze wolne bilety na koncert „GOLEC uORKIESTRY”, który odbędzie się naszym kościele w nadchodzącą sobotę 20 stycznia o godz. 20.30. Bilety można kupić w sklepiku parafialnym i w kancelarii. Serdecznie zapraszamy.
6. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży organizuje wyjazd na czuwanie nocne młodzieży do Myśliborza. Zbiórka w piątek 19 stycznia o godz. 20.00, powrót sobota rano. Koszt 12 zł. Informacje i zapisy u ks. Tomasza. Serdecznie zapraszamy.
7. Porządek kolędy;
Niedziela(l4.I.)
- ul. Szewska 8 i 10 od godz.14.00
Poniedziałek - ul. Kuśnierzy
Wtorek - ul. Garncarska i Kazimierza W. nr 1
Środa – ul. Kazimierza W. nr 3 i 5
Czwartek – ul. Kazimierza W. nr 7, 9 i 15
Piątek – ul. Kazimierza W. nr 11, Basztowa i Mariacka
Sobota - ul. Grodzka nr 9 i 10 (od godz. 10.00)
Niedziela(21.1) - ul. Grodzka nr 4,6,8, i ul. Chrobrego 12 - 18.
8. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele serdecznie dziękujemy ofiarodawcom i mówimy Bóg zapłać.

Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga