Ogłosszenia duszpasterskie na XI niedzielę zwyklą - 18.06.2006 r.

1. Dzisiaj wieczorna Msza św. jak zawsze w niedzielę o godz. 18.30, a po niej nabożeństwo i procesja wokół kościoła.
2. Od jutra Msza św. z procesją w kościele rano o godz. 6.30 i wieczorem z procesją wokół kościoła o godz. 18.00.
3. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Na zakończenie poświęcimy wianki, kwiaty, zioła przyniesione z działek i ogródków.
4. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy św. wieczornej procesja w kościele.

5. W piątek zakończenie roku szkolnego. Msza św. wspólna dla dzieci, młodzieży, rodziców, nauczycieli, jako dziękczynienie za dobre dary roku szkolnego, o godz. 7.00.
6. Do spowiedzi zapraszamy codziennie od godz. 18.00.
7. W sobotę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. W sąsiednim kościele uroczysta suma odpustowa o godz. 18.30. Pamiętajmy też w swoich modlitwach i imieninach ks. Bp Jana Gałeckiego.
8. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.
9. Na pomnik Jana Pawła II wróciły jeszcze 4 koperty na sumę 320 zł. Bardzo serdecznie dziękujemy. W czasie Mszy św. nowennowej opiece Matki Bożej polecamy. Kartke pamiątkową można otrzymać w zakrystii.
10. W przyszła niedzielę suma parafialna na intencję kolejarzy i ich rodzin.
11. Raz jeszcze dziękujemy serdecznie wszystkim biorącym udział w uroczystości Bożego Ciała. Przygotowującym ołtarze, biorącym udział w orszaku procesyjnym i we wspólnocie modlitewnej. Bóg zapłać.
12. Prosimy bardzo o wielki szacunek dla miejsca świętego jakim jest kościół i przychodzenie do niego w odpowiednim stroju. Jest to też wyraz osobistej kultury w zgromadzeniu wiernych.
13. Za wszystkie ofiary składane w naszym kościele – Bóg zapłać.

Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga