Ogłoszenia duszpasterskie XIV niedziela zwykła 3.07.2022

Ogłoszenia duszpasterskie na XIV niedzielę  3 lipca 2022 r.

1. Bóg powołuje do swojej służby, ale niewielu pragnie usłyszeć delikatny głos Stwórcy. Trzeba się modlić o nowe, liczne powołania do służby w Kościele.
  2. Informujemy, że biuro parafialne podczas wakacji czynne jest we wtorki i czwartki od 16.00-17.00.  W nagłych przypadkach: wezwanie do chorego, sprawy pogrzebowe lub inne sprawy losowe prosimy zgłaszać pod numerem telefonu 535-124-678.
  3. Tydzień temu panie z naszego Parafialnego Zespołu „Caritas”  zebrały na organizację kolonii dla dzieci z rodzin ubogich kwotę 1271 zł. Bóg zapłać wszystkich, którzy okazali serce dla dzieci.
  4. W przyszła niedzielę naszymi ofiarami pragniemy wesprzeć fundusz inwestycyjny. Prace trwają nieprzerwanie, chociaż pojawiają się trudności, gdyż sklepienie nawy głównej jest w fatalnym stanie; liczne popękania struktury tynków na sklepieniu wymusiły bardzo pracochłonne, i tym samym kosztowne,  prace. Ale nie poddajemy się zwątpieniu! Z Bożą pomocą wszystko się uda.
  5. Rozpoczęły  się wakacje dla dzieci, młodzieży, studentów, nauczycieli. Niech czas letniego wypoczynku służy nie tylko zdrowiu, ale także naprawianiu relacji rodzinnych, wspólnotowych.   Nie zapominajmy o niedzielnej Mszy św. i codziennej modlitwie.
  6. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy nasze najlepsze i najserdeczniejsze życzenia.  Bożego błogosławieństwa i opieki św. Patronów. Przeżywający swoje święto niech cieszą się dobrym zdrowiem i pogoda ducha.
  7. Wszystkim drogim Parafianom, wszystkim modlącym się z nami życzymy miłej i spokojnej niedzieli, udanego tygodnia.   Niech  Matka Boża, Królowa Polski ma naszą Ojczyznę i wszystkich Polaków w swojej szczególnej opiece.