Ogłoszenia duszpasterskie 13. niedziela zwykła 27.06.2021

Ogłoszenia duszpasterskie na XIII niedzielę  27 czerwca 2021 r.

1. Chrystus mocą swojego słowa uzdrawia. Każdy z nas- podobnie jak setnik- przez Chrystusa może doświadczyć mocy Łaski.
  2. We wtorek obchodzić będziemy Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu pamiętajmy w sposób szczególny o papieżu Franciszku, wszystkich biskupach.
  3. Informujemy, że biuro parafialne podczas wakacji czynne jest we wtorki i czwartki od 16.00-17.00.  W nagłych przypadkach: wezwanie do chorego, sprawy pogrzebowe lub inne sprawy losowe prosimy zgłaszać pod numerem telefonu 535-124-678.
  4. Dziś po Mszy św. panie z naszego Parafialnego Zespołu „Caritas” zbierają ofiary do puszek na opłacenie wypoczynku dzieci z rodzin ubogich organizowanych przez naszą Archidiecezję. Co roku ponad 500 dzieci korzysta z tej formy letniego wypoczynku. Każdy, kto ma pragnienie serca wesprzeć to dzieło, może to uczynić przy wyjściu z kościoła.
  5. Rozpoczęły  się wakacje dla dzieci, młodzieży, studentów, nauczycieli. Niech czas letniego wypoczynku służy nie tylko zdrowiu, ale także naprawianiu relacji rodzinnych, wspólnotowych.   Nie zapominajmy o niedzielnej Mszy św. i codziennej modlitwie.
  6. Zapraszamy w środę na godz. 21.00 na Apel Jasnogórski przy figurze Matki Bożej, obok Kolegiaty. Zapraszamy do modlitwy w intencji naszej Ojczyzny.
  7. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy nasze najlepsze i najserdeczniejsze życzenia.  Bożego błogosławieństwa i opieki św. Patronów. Przeżywający swoje święto niech cieszą się dobrym zdrowiem i pogoda ducha.
  8. Wszystkim drogim Parafianom, wszystkim modlącym się z nami życzymy miłej i spokojnej niedzieli, udanego tygodnia.   Niech  Matka Boża, Królowa Polski ma naszą Ojczyznę i wszystkich Polaków w swojej szczególnej opiece.