Zamknij wpis

INWESTYCJE

• Informacje o wyborze oferty najkorzystniejszej

27 kwietnia 2019r. 1001 1
  • Zapytanie ofertowe - Inżynier Kontraktu

W odpowiedzi na dodatkowe zapytania w sprawie składania ofert na wykonanie zamówienia pn. "Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu działającego na rzecz Zamawiającego przy realizacji Projektu:

Rozwój zasobów kulturalnych poprzez prace konserwatorsko – restauratorskie w zabytkowej Kolegiacie pw. NMP Królowej Świata w Stargardzie”.

Zamawiający - Parafia Rzymskokatolicką pw. NMP Królowej Świata w Stargardzie - informuje:

17 kwietnia 2019r. 549 1
  • Informacja o złożeniu ofert

Parafia Rzymskokatolicką pw. NMP Królowej Świata w Stargardzie, w ramach postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na:

zawiadamia o złożeniu ofert:

18 kwietnia 2019r. 830 1