Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś czwartek, 13 grudnia 2018 r, imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji

Uroczystość Wszystkich Świętych

Uroczystość Wszystkich Świętych Płomienie i kwiaty to widzialne znaki tego co niewidzialne: tęsknoty, żalu i spóźnionych pojednań. To wszystko czyni z listopada wyjątkowy czas do rozmyślań nad tajemnicą śmierci i zmartwychwstania.


 Wizytacja kanoniczna w naszej parafii

Wizytacja kanoniczna w naszej parafii W naszej parafii ma miejsce wizytacja kanoniczna, którą przeprowadził Ks. Biskup Marian Błażej Kruszyłowicz.


 30 Europejskie Spotkanie Młodych w Genewie

30 Europejskie Spotkanie Młodych w Genewie 27.12.2007-01.01.2008

Przeżyć pięć dni z dziesiątkami tysięcy młodych ludzi z całej Europy i z innych kontynentów...
Poznać mieszkańców miasta dzięki osobistym spotkaniom...
Modlić się z innymi,śpiewami i w ciszy...
Być gościem u rodzin i w parafiach Genewy i okolic miasta...


 Relacja z Wielkiego Koncertu Pop-Oratorium

Relacja z Wielkiego Koncertu Pop-Oratorium  1 kwietnia 2007 roku, w wigilię 2 rocznicy śmierci naszego Wielkiego Polaka, Papieża Jana Pawła II, w Kościele Mariackim , odbył się długo oczekiwany przez mieszkańców miasta koncert z udziałem 300 osobowego chóru, orkiestry i solistów.


 Wielki Koncert Pop – Oratorium „Miłosierdzie Boże” z okazji II rocznicy

Wielki Koncert Pop – Oratorium „Miłosierdzie Boże” z okazji II rocznicy  Serdecznie zapraszamy na Wielki Koncert Pop – Oratorium „Miłosierdzie Boże” z okazji II rocznicy śmierci sługi Bożego Jana Pawła II, który odbędzie się 1 kwietnia 2007 (niedziela), godz. 20.00. w Kościele Mariackim (Kolegiata pw. NMP Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim).


 Narty z Jezusem - relacja z wyjazdu młodzięży w góry...

Narty z Jezusem - relacja z wyjazdu młodzięży w góry... Podczas tegorocznych zimowych ferii w dniach 2-10 lutego br., zorganizowany zastał wyjazd dla młodzieży w góry, w okolice Tarnowa. Inicjatorem tego wyjazdu pod nazwą „Ferie-pięknie, zdrowo i duchowo- czyli na narty z Jezusem” był Ksiądz Tomasz wikariusz z parafii NMP Królowej Świata wraz z Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży.
Pod opieką ks. Tomasza i pana Roberta Ciszewskiego – katechety z I LO w Stargardzie, znalazło się 38 osób z gimnazjum i szkół średnich.


 Koncert Golec uOrkiestry w naszym kościele - relacja

Koncert Golec uOrkiestry w naszym kościele - relacja W dniu 20 stycznia 2007 r. w Kościele Mariackim w Stargardzie Szczeciśńkim odbył się noworoczny koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu słynnego polskiego zespołu "Golec uOrkiesta" z Milówki na Żywiecczyźnie.


 
 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F