Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś źroda, 16 października 2019 r, imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła

Ogłoszenia na VIII Niedzielę Zwykłą - 26.02.2006 r.

1. W najbliższą środę 1 marca – Popielec. Msze św. odprawimy o godz. 6.30, 7.00, 10.00, 17.00 i 18.30. Posypywanie głów popiołem w czasie każdej z Mszy św.
2. W środę popielcową obowiązuje post ścisły to znaczy powstrzymanie się od pokarmów mięsnych i tylko jeden posiłek do syta.                                                                   4. W czwartek Msza św. wieczorna na intencję nowych powołań kapłańskich i zakonnych, a przede Mszą św. nowenna do Miłosierdzia Bożego.


 Ogłoszenia duszpasterskie na VII Niedzielę Zwykłą – 19.II.2006 r.

1. Dzisiaj zapraszamy na nabożeństwo eucharystyczne z adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 18.00.
2. Przypominamy, że w środy odprawiamy nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po niej Mszę św. zbiorową w intencjach żyjących, natomiast w czwartki o godz. 18.00 nowennę do Miłosierdzia Bożego, a po niej Mszę św. zbiorową za żywych i zmarłych.
3. W przyszłą niedzielę przyjadą do naszej parafii klerycy Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie. Na Mszach św. będą dzielić się świadectwem powołania i życiem w Seminarium. Po Mszy św. będą zbierać ofiary na utrzymanie Seminarium i kleryków, przygotowujących się do kapłaństwa. Ponadto zapraszamy młodzież, lektorów i ministrantów na godz. 15.00 do salki parafialnej na spotkanie z klerykami.


 Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Zwykłą – 12.02.2006 r.

1. W środę Apel Jasnogórski o godz. 21.00.
2. W czwartek Nowenna do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00, a po niej Msza. Św. zbiorowa. Tak będzie w kolejne następne czwartki .
3. Zapraszamy młodzież na Mszę św. młodzieżową w piątek o godz. 19.15.


 Ogłoszenia na V Niedzielę Zwykłą - 5 luty 2006 r.

1. Dzisiaj zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz. 18.00. Różaniec ten ofiarujemy za tych, którzy ponieśli śmierć na skutek katastrofy w Chorzowie i na Morzu Czerwonym.
2. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.
3. W czwartek Msza św. zbiorowa do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.30, a wcześniej o godz. 18.00 Nowenna z Koronką do Miłosierdzia Bożego.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F