Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś piątek, 19 kwietnia 2019 r, imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę roku – 15.01.2006 r.

1. W dniach od 18 – 25 stycznia br. trwać będzie Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan, obchodzony w tym roku pod hasłem: „Gdzie dwóch, albo trzech zgromadzi się w moje imię, tam ja jestem pośród nich”. Zapraszamy do wspólnej, ale także i osobistej modlitwy w tych intencjach. Stąd też środowy Apel Jasnogórski o godz. 21.00, będzie poświecony tej tematyce.
2. Na pomnik Jana Pawła II wróciło w ostatnim tygodniu 32 koperty na sumę 1690 zł. Bardzo serdecznie dziękujemy, a ofiarodawcy mogą po Mszy św. wziąć pamiątkową kartę przekazywaną przy zakrystii. Forma gipsowa pomnika została już przekazana do huty w Krakowie, która dokona odlewu z brązu. Kopert w dalszym ciągu są do wzięcia ze stolika przy zakrystii.
3. Porządek kolędy:


 Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Chrztu Pańskiego - 8.01.2006 r.

1. Przez okres kolędy nie będzie nieszporów niedzielnych.
2. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.
3. W czwartek Msza. Św. Zbiorowa do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.30.
4. Na pomnik Jana Pawła II wróciło w ostatnim tygodniu 27 kopert na sumę 1240 zł. Ofiarodawcom serdecznie dziękujemy. Modlimy się za nich w czasie Mszy św. nowennowej w najbliższą środę. Kopert w dalszym ciągu są do wzięcia na stoliku przy zakrystii. Po Mszy św. można otrzymać kartkę pamiątkową jako podzikowanie za złożoną ofiarę. Przy okazji informujemy, że delegacja Urzędu Miejskiego była w Krakowie, oglądała gotową formę gipsową przyszłego pomnika i wróciła pod wielkim wrażeniem tego co zobaczyła. Dzięki mobilizacji wykonawców termin odsłonięcia – 2 kwietnia br. – pomnika Jana Pawła II będzie dotrzymany.
5. Porządek Kolędy:


 Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę w oktawie Bożego Narodzenia - 1 stycznia 2006 r.

1. W piątek 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Jest to równocześnie pierwszy piątek miesiąca. Msze św. odprawimy o godz. 6.30, 7.00, 12.00, 17.00, 18.30. W czasie każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy, które można nabyć w kościele.                                                                                                                        2.Chorych w domach odwiedzimy w tym dniu przed południem, jak w każdy pierwszy piątek miesiąca.
3. Zapraszamy dzieci, a także i starszych, na przedstawienia jasełkowe. Pierwsze w uroczystość Trzech Króli o godz. 17.00, a drugie w przyszłą Niedzielę o godz. 12.30.


 Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Uroczystości Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2005 r.

1. Jutro drugi dzień świąteczny, w którym wspominamy męczeństwo św. Szczepana – diakona. Msze św. jak w każdą niedzielę.
2. We wtorek, 27 grudnia święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Na wieczornej Mszy św. tradycyjne poświęcenie wina.
3. W środę, 28 grudnia święto świętych Młodzianków – męczenników.
4. Zapraszamy do odwiedzenia wystawy szopek, w wykonaniu dzieci z Szkoły Podstawowej nr 5. Wystawa znajduje się w naszym kościele, w nawie bocznej za prezbiterium.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F