Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś źroda, 16 października 2019 r, imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXX Niedzielę Zwykłą - 29.10.2006 r.

1. Jeszcze trzy nabożeństwa różańcowe, w tym miesiącu. Zapraszamy na godz.18.00.
2.. W środę uroczystość Wszystkich Świętych. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 12.30, pozostałe Msze św.. bez zmian. Po sumie o godz. 12.00 odmówimy Anioł Pański i w procesji udamy się do kościoła Ducha Świętego, i dalej na cmentarz. Na cmentarzu prze¬wodniczy parafia Miłosierdzia Bożego.
3. W kaplicy cmentarnej na Giżynku Msza św. o. godz. 10.00.
4. Na różaniec z wypominkami zapraszamy na godz.18.00 w uroczystość Wszystkich Świętych i przez cały listopad.
5. W czwartek Dzień Zaduszny. Msze św., rano od godz.6.30 —8.00. Msze św. wypominkowe, z procesją w kościele, o godz. 10.00 i 18.30.


 Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIX Niedzielę Roku – 22.10.2006 r.

1. Niedziela dzisiejsza rozpoczyna cały Tydzień Misyjny obchodzony pod hasłem „Miłość duszą misji”. Pamiętajmy o tym w naszych wspólnych i prywatnych modlitwach. Ofiary na cele misyjne można składać dzisiaj i w ciągu tygodnia do puszki przy ołtarzu Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
2. Wspólna modlitwa różańcowa w naszym kościele codziennie o godz. 18.00. Dzieci zapraszamy w środę i w piątek na godz. 17.00.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXVIII Niedzielę Roku – 15.10.2006 r.

1. Dzisiaj obchodzimy VI Ogólnopolski Dzień Papieski pod hasłem – Jan Paweł II – Sługa Miłosierdzia, a jutro wspominać będziemy 28 rocznicę wyboru kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Apostolską.
2. Na nabożeństwo różańcowe zapraszamy codziennie o godz. 18.00.
3. W środę 18 października przypada święto św. Łukasza Ewangelisty – patrona służby zdrowia. Wszystkim pracownikom Służby Zdrowia przekazujemy najlepsze życzenia błogosławieństwa Bożego w pracy i rodzinie, a o potrzebne łaski będziemy się modlić w czasie środowego nabożeństwa różańcowego.
4. W tym dniu swoje imieniny obchodzi nasz ks. wikariusz Łukasz. Po wieczornej Mszy św. złożymy życzenia imieninowe.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI Niedzielę Roku – 1.10.2006 r.

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczyna się 62 Tydzień Miłosierdzia pod hasłem: „Przywróćmy nadzieję potrzebującym”. Jan Paweł II przypomniał całemu Kościołowi, że posługa ubogim i potrzebującym pomocy należy do natury i misji wspólnoty uczniów Chrystusa. Pamiętajmy więc o wystawionych dzisiaj w kościele puszkach.
2. Rozpoczynamy dzisiaj miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. Zapraszamy na wspólne nabożeństwa różańcowe prze cały miesiąc o godz. 18.00.
3. Dzieci zapraszamy do modlitwy różańcowej w każdą środę i każdy piątek o godz. 17.00.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F