Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś piątek, 19 kwietnia 2019 r, imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Adwentu - 16.12.2006 r.

1. Dzisiaj zapraszamy na nabożeństwo eucharystyczne z adoracją Najśw. Sakramentu o godz. 18.00.
2. Przed nami ostatni tydzień Adwentu i Mszy św. roratnich. Pośród wszystkich świątecznych przygotowań najważniejsze jest przygotowanie samego siebie, poprzez słowo Boże i sakramenty święte.
3. Spowiadać będziemy w tym tygodniu codziennie od godz. 17.00. Prosimy nie odkładać spowiedzi na niedzielę, bo będzie najmniej czasu na spowiadanie ze względu na Msze św. tak w naszym kościele, jak i w kościołach filialnych.
4. W sobotę będziemy dyżurować w konfesjonale przez cały dzień.


 Ogłoszenia na II Niedzielę Adwentu - 10.12.2006 r.

1. Dzisiaj dzień modlitw za Kościół katolicki na Wschodzie. Pamiętajmy też o możliwości złożenia do puszki ofiary na cele tamtejszego Kościoła,.
2. Zapraszamy dzisiaj na Nieszpory adwentowe śpiewane o godz.18.00.
3. Trwa Wigilijne Dzieła Pomocy Dzieciom, w ramach którego rozprowadzane są świece wigilijne, ale także inne akcje charytatywne. W ramach tych akcji w naszym kościele przy ołtarzu Matki Boskiej Nieustającej Pomocy stoi drzewko, a na nim zawieszone serduszka z imieniem i wiekiem dzieci, oczeku¬jących na świąteczne niespodzianki. Wszystkich, którzy mogliby zrobić świąteczną małą paczkę dla tych dzieci najuboższych, prosimy, aby wybrali jedno z serduszek, a przygotowaną paczkę przynieśli do zakrystii lub sklepiku. Zajmie się nimi Para¬fialny Zespół Caritas.


 Ogłoszenia na I Niedzielę Adwentu - 3.12.2006 r.

1. Dzisiaj - w I Niedzielę Adwentu - zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, ofiarowane na intencję dobrego przeżycia Adwentu i rekolekcji św.
2. Jutro rozpoczniemy odprawianie rorat— czyli adwentowej Mszy św. ku czci Najśw. Maryi Panny. Zapraszamy wszystkich. — dorosłych i dzieci na godz. 18.00.
3. Nowe lampiony dla dzieci można kupić w naszym sklepiku przy kościele.
4. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.
5. W piątek 8 grudnia uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najśw. Maryi Panny. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 6.30, 7.00, 10.00 i 18.30.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXXIV Niedzielę Zwykłą - 26.11.2006 r.

1. W ostatnim tygodniu listopada warto zapytać samego siebie jak pamiętałem o moich zmarłych? Ile czasu i modlitwy im ofiarowałem? Do czwartku włącznie trwa modlitwa różańcowa z wypominkami o godz. 18.00.
2. W środę Apel Jasnogórski o godz. 21.00.
3. W czwartek, przed pierwszym piątkiem miesiąca, modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne, Po wieczornej Mszy św., zapraszamy rodziców kapłanów i kleryków, na spotkanie duszpasterskie.
4. W piątek Msza św. o Najśw. Sercu Pana Jezusa o godz. 6.30 i 18.30. Chorych zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.00 w południe. Chorych w domach odwiedzimy Jak zawsze w pierwszy piątek miesiąca.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F