Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 21 września 2019 r, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Ogłoszenia duszpasterskie na XIII niedzielę roku 29.06.2008 r.

1. Jutro kończymy odprawianie nabożeństw czerwcowych ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Czy spotkałeś się z Nim w tym miesiącu?

2. Począwszy od l lipca, a więc od wtorku, nie będzie Mszy św. o godz. 7.00 rano. Pozostaje Msza św. o godz. 6.30 i 18.30.

3. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.

4. W czwartek koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza św. o powołania kapłańskie i zakonne wieczorem o godz. 18.00. Zapraszamy do tej wspólnej modlitwy Kościoła, abyśmy wypełniali polecenie Pana Jezusa: "...proście Pana żniwa...".

5. W piątek Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 6.30 i 18.30. Ludzi chorych zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.00 w południe. Chorych w domach odwiedzimy w godzinach przedpołudniowych.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XII niedzielę roku 22.06.2008 r.

1. Na nabożeństwa czerwcowe zapraszamy codziennie o godz. 18.00.

2. We wtorek 24 czerwca, uroczystość Narodzenia świetego Jana Chrzciciela. Przypominamy, że jest też Patronem naszego miasta - Stargardu. W tym dniu składamy życzenia imieninowe Księdzu Biskupowi Janowi Gałeckiemu, wszystkim Janom i Janinom - naszym parafianom.

3. W kościele św. Jana uroczystość odpustowa, a równocześnie 600-lecie istnienia tego kościoła. Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa Zygmunta Kamińskiego o godz. 18.30.

4. W następną niedzielę przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

5. Suma parafialna w przyszłą niedzielę na intencję kolejarzy i ich rodzin.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XI niedzielę roku 15.06.2008 r.

1. Na nabożeństwa czerwcowe zapraszamy codziennie o godz. 18.00. Jezus woła : "Przyjdźcie do mnie wszyscy...". Czy jesteś wrażliwy na Jego głos? Czy zależy ci na Jego przyjaźni?

2. W poniedziałek o godz. 17.00 spotkanie rodziców ministrantów w salce katechetycznej.

3. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.

4. W czwartek Msza św. zbiorowa do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.30.

5. W piątek 20 czerwca zakończenie roku szkolnego. Mszę św. dziękczynną odprawimy rano o godz. 7.00. Zapraszamy wszystkich, którzy poczuwają się do wdzięczności Panu Bogu za życie, za mijający rok szkolny, za dobre wyniki w nauce.


 Ogłoszenia duszpasterskie na X niedzielę roku - 8.06.2008 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe odprawiane ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, codziennie o godzinie 18.00. Dzisiejsze nabożeństwo na intencję Jubileuszu parafialnego.

2. W najbliższą środę 11 czerwca o godzinie 17.00 uroczystość Jubileuszowa 50-lecia naszej parafii. Zapraszamy wszystkich parafian do dziękczynnej wspólnoty modlitewnej: Bogu, Królowej Świata i ludziom. Towarzyszyć nam będą zaproszeni goście ze Stargardu i spoza Stargardu - duchowni i świeccy. Następnej Mszy św. i Apelu Jasnogórskiego nie będzie.

3. Już dzisiaj można nabywać folderek, mówiący o 50-cio letniej historii naszej parafii oraz pamiątkowy medal. W miarę potrzeby będzie dodruk folderka i dodatkowe wybicie medalu. Kupno folderka w cenie 10 zł. i medalu w cenie 25 zł. jest równocześnie cegiełką na potrzeby parafii, a zwłaszcza na udoskonalenie nagłośnienia. Wszystkim kupującym serdecznie dziękujemy.

4. A teraz kierujemy serdeczną prośbę do panów i pań. Jutro (w poniedziałek) po wieczornej Mszy św. chcemy posprzątać kościół, odświeżyć ławki i posadzkę; zapraszamy więc tych, którzy będą mogli i zechcą przyjść i wziąć udział we wspólnym sprzątaniu.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F