Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś czwartek, 18 kwietnia 2019 r, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy,

Ogłoszenia na Niedzielę Trójcy Przenajświętszej - 18.05.2008

1. W dalszym ciągu zapraszamy na spotkania z Matką Bożą w czasie nabożeństw majowych odprawianych o godz. 18.00.

2. Dzieci pierwszokomunijne będą przeżywały tak zwany Biały Tydzień. Zapraszamy wraz z rodzicami na te spotkania maryjne i do wspólnej Komunii świętej w czasie Mszy św. odprawianej po nabożeństwie.

3. W środę Apel Jasnogórski o godz. 21.00.

4. W czwartek 22 maja uroczystość Bożego Ciała. Uroczysta Msza św. koncelebrowana w naszym kościele o godz. 9.30. Po Mszy św. procesja eucharystyczna, wspólna dla trzech parafii, jak w roku ubiegłym.

5. W związku z procesją nie będzie sumy parafialnej o godz. 11.00, natomiast pozostałe Msze św. bez zmian.


 Ogłoszenia na VIII Niedzielę Wielkanocną - Zesłania Ducha Świętego - 11.05.2008

1. Nabożeństwo majowe dzisiaj i w ciągu tygodnia o godzinie 18.00.

2. Jutro drugi dzień świąteczny, poświęcony NMP Matce Kościoła. Ponieważ jest to dzień pracy, Msze św. odprawimy o godz. 6.30, 7.00, 10.00 i 18.30. Zapraszamy na jedną z nich, abyśmy przez udział w Eucharystii uczcili Tę, która jako Matka Chrystusa, stała się Matką Kościoła.

3. We wtorek 13 maja rocznica pierwszego objawienia Matki Boskiej w Fatimie. O godz. 9.00 Msza św. dla chorych z poświęceniem lekarstw. O godz. 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego. O godz. 18.00 nabożeństwo majowe, z odczytaniem próśb i podziękowań, Msza św., różaniec fatimski i procesja światła.

4. W środę Apel Jasnogórski o godz. 21.00.

5. W sobotę 17 maja w Trzebiatowie uroczystości rocznicowe koronacji cudownego obrazu Macierzyństwa NMP. Początek uroczystości o godz. 10.00.

6. W przyszłą niedzielę w naszym kościele uroczystość I Komunii św. Odbędzie się ona na sumie o godz. 11.00. Prosimy uczęszczających na sumę parafialną, aby tym razem wybrali inną Mszę św., a miejsca pozostawili dzieciom, rodzicom i gościom.


 Ogłoszenia duszpasterskie na VII Niedzielę Wielkanocną - Wniebowstąpienie Pańskie - 04.05

1. Nabożeństwo majowe dzisiaj i w ciągu tygodnia o godzinie 18.00.

2. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.

3. W czwartek 8 Maja uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika - głównego Patrona Polski.

4. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Zesłania Ducha Świętego - Zielone Świątki.

5. Na nasz ekran otrzymaliśmy już 10.830 zł. Do całości brakuje tylko 4.970 zł. Bardzo serdecznie dziękujemy za te wszystkie ofiary i bardzo się cieszymy, że w opinii wiernych ekran zdaje doskonale swój egzamin.


 Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocną - 27.04.2008 r.

1. Zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo eucharystyczne z adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 18.00.

2. W najbliższy wtorek 29 kwietnia w naszym kościele odbędzie się uroczystość Bierzmowania młodzieży trzecich klas gimnazjalnych. Jak w latach poprzednich dołączy do nas młodzież z Krąpieli, Pęzina, Gogolewa i Starej Dąbrowy. Sakramentu Bierzmowania będzie udzielał Ks. Arcybiskup Marian Przykucki, a uroczystość rozpocznie się o godz.17.00.

3. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.

4. W czwartek l Maja rozpoczniemy odprawianie nabożeństw majowych o godz. 18.00, a po nabożeństwie Msza św. na intencję powołanych i o nowe powołania do służby kapłańskiej i zakonnej.

5. W piątek Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 6.30 i 18.30. Dla chorych w południe o godz. 12.00. Chorych w domach odwiedzimy jak każdego miesiąca.

6. W sobotę - 3 Maja - uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Porządek Mszy świętych jak w każdą niedzielę.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F