Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś czwartek, 18 kwietnia 2019 r, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy,

Ogłoszenia duszpasterskie na XI niedzielę roku 15.06.2008 r.

1. Na nabożeństwa czerwcowe zapraszamy codziennie o godz. 18.00. Jezus woła : "Przyjdźcie do mnie wszyscy...". Czy jesteś wrażliwy na Jego głos? Czy zależy ci na Jego przyjaźni?

2. W poniedziałek o godz. 17.00 spotkanie rodziców ministrantów w salce katechetycznej.

3. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.

4. W czwartek Msza św. zbiorowa do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.30.

5. W piątek 20 czerwca zakończenie roku szkolnego. Mszę św. dziękczynną odprawimy rano o godz. 7.00. Zapraszamy wszystkich, którzy poczuwają się do wdzięczności Panu Bogu za życie, za mijający rok szkolny, za dobre wyniki w nauce.


 Ogłoszenia duszpasterskie na X niedzielę roku - 8.06.2008 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe odprawiane ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, codziennie o godzinie 18.00. Dzisiejsze nabożeństwo na intencję Jubileuszu parafialnego.

2. W najbliższą środę 11 czerwca o godzinie 17.00 uroczystość Jubileuszowa 50-lecia naszej parafii. Zapraszamy wszystkich parafian do dziękczynnej wspólnoty modlitewnej: Bogu, Królowej Świata i ludziom. Towarzyszyć nam będą zaproszeni goście ze Stargardu i spoza Stargardu - duchowni i świeccy. Następnej Mszy św. i Apelu Jasnogórskiego nie będzie.

3. Już dzisiaj można nabywać folderek, mówiący o 50-cio letniej historii naszej parafii oraz pamiątkowy medal. W miarę potrzeby będzie dodruk folderka i dodatkowe wybicie medalu. Kupno folderka w cenie 10 zł. i medalu w cenie 25 zł. jest równocześnie cegiełką na potrzeby parafii, a zwłaszcza na udoskonalenie nagłośnienia. Wszystkim kupującym serdecznie dziękujemy.

4. A teraz kierujemy serdeczną prośbę do panów i pań. Jutro (w poniedziałek) po wieczornej Mszy św. chcemy posprzątać kościół, odświeżyć ławki i posadzkę; zapraszamy więc tych, którzy będą mogli i zechcą przyjść i wziąć udział we wspólnym sprzątaniu.


 Ogłoszenia duszpasterskie na IX niedzielę roku - 1.06.2008 r.

1. Dzisiaj rozpoczynamy odprawianie nabożeństw czerwcowych ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18.00. Dzisiejsze nabożeństwo ofiarujemy za dzieci naszej parafii, w dniu im poświęconym.

2. Od jutra nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 18.00, a następnie Msza św. wieczorna.

3. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.

4. W czwartek Msza św. i nabożeństwo ofiarowane na intencję powołanych i o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.

5. W piątek Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa rano o godz. 6.30 i wieczorem o godz. 18.30. Ludzi chorych zapraszamy na Mszę św. w południe o godz. 12.00. Chorych w domach odwiedzimy przed południem jak każdego miesiąca.

6. W sobotę Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi wieczorem o godz. 18.30.

7. Już za półtora tygodnia uroczystość jubileuszowa 50-lecia naszej parafii. Jutro, w czasie nabożeństwa, rozpoczniemy nowennę przygotowującą nas na godne i owocne przeżycie uroczystości w duchu dziękczynienia Bogu i Królowej Świata za wszelkie dobro otrzymane w minionym czasie. Nowennę będziemy odprawiać w czasie nabożeństw czerwcowych.


 Ogłoszenia duszpasterskie na VIII niedzielę roku - 25.05.2008 r.

1. Dzisiaj wieczorna Msza św. jak zawsze w niedzielę o godz. 18.30, a po niej nabożeństwo majowe i procesja.

2. Od jutra Msza św. z procesją eucharystyczną rano o godz. 6.30 i wieczorem o godz. 18.00.

3. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Na zakończenie poświęcimy wianki, kwiaty, zioła przyniesione z działek i ogródków.

4. W piątek 30 maja uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu przeżyjemy wraz z dziećmi pierwszokomunijnymi całego dekanatu dzień wdzięczności za l Komunię św. Dla nich Msza św. będzie o godz. 17.00. Parafialna Msza św. wieczorna dla wiernych o godz. 18.00 po niej nabożeństwo i procesja eucharystyczna.

5. W sobotę przypada święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny i wtedy kończymy odprawianie nabożeństw majowych, a wieczorna Msza św. ofiarowana będzie na intencję Apostolstwa Dobrej Śmierci.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F