Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.Taras widokowy na wieży koscioła Mariackiego

Taras widokowy na wieży koscioła Mariackiego


Serdecznie zapraszamy od poniedziałku do soboty w godzinach od 10.00 do 16.00 na taras widokowy na wieży naszego kościoła.
Przepiękne widoki na całe miasto i okolice, a nawet przy dobrej pogodzie można zobaczyć wieżowce Szczecina.
Cena biletu na taras widokowy wynosi 3 zł normalny, a dla młodzieży 1,50 zł, natomiast dla zwiedzających świątynię 1,50 zł.
Można także skorzystać z przejażdżki dorożką, podziwiając zabytki Stargardu. Kontakt z przewodnikiem pod numerem (+48)504915219.
Serdecznie zapraszamy.
Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś niedziela, 28 maja 2017 r, imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Chrztu Pańskiego - 8.01.2006 r.

1. Przez okres kolędy nie będzie nieszporów niedzielnych.
2. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.
3. W czwartek Msza. Św. Zbiorowa do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.30.
4. Na pomnik Jana Pawła II wróciło w ostatnim tygodniu 27 kopert na sumę 1240 zł. Ofiarodawcom serdecznie dziękujemy. Modlimy się za nich w czasie Mszy św. nowennowej w najbliższą środę. Kopert w dalszym ciągu są do wzięcia na stoliku przy zakrystii. Po Mszy św. można otrzymać kartkę pamiątkową jako podzikowanie za złożoną ofiarę. Przy okazji informujemy, że delegacja Urzędu Miejskiego była w Krakowie, oglądała gotową formę gipsową przyszłego pomnika i wróciła pod wielkim wrażeniem tego co zobaczyła. Dzięki mobilizacji wykonawców termin odsłonięcia – 2 kwietnia br. – pomnika Jana Pawła II będzie dotrzymany.
5. Porządek Kolędy:


 Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę w oktawie Bożego Narodzenia - 1 stycznia 2006 r.

1. W piątek 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Jest to równocześnie pierwszy piątek miesiąca. Msze św. odprawimy o godz. 6.30, 7.00, 12.00, 17.00, 18.30. W czasie każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy, które można nabyć w kościele.                                                                                                                        2.Chorych w domach odwiedzimy w tym dniu przed południem, jak w każdy pierwszy piątek miesiąca.
3. Zapraszamy dzieci, a także i starszych, na przedstawienia jasełkowe. Pierwsze w uroczystość Trzech Króli o godz. 17.00, a drugie w przyszłą Niedzielę o godz. 12.30.


 Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Uroczystości Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2005 r.

1. Jutro drugi dzień świąteczny, w którym wspominamy męczeństwo św. Szczepana – diakona. Msze św. jak w każdą niedzielę.
2. We wtorek, 27 grudnia święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Na wieczornej Mszy św. tradycyjne poświęcenie wina.
3. W środę, 28 grudnia święto świętych Młodzianków – męczenników.
4. Zapraszamy do odwiedzenia wystawy szopek, w wykonaniu dzieci z Szkoły Podstawowej nr 5. Wystawa znajduje się w naszym kościele, w nawie bocznej za prezbiterium.


 Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Adwentu -
18 grudnia 2005 r.

1. W sobotę wigilia przed Bożym Narodzeniem. Niech będzie w naszych domach modlitwa, niech będzie opłatek, niech będzie własny śpiew kolęd, niech będzie chrześcijańska radość z przyjścia Boga do człowieka.
2. Pasterka w naszym kościele odbędzie się o godz. 24:00.
3. Pierwsza Msza św. w dzień o godz. 8:00
4. Spowiedź św. w tym tygodniu: poniedziałek, wtorek, środa i czwartek rano do godz. 8:00 i po południu od godz. 17:00. W piątek przez cały dzień, a w sobotę od godz. 13:00. Prosimy, aby dzieci, które potrzebują spowiedzi św. przed świętami, przyszły w pierwszych trzech dniach tygodnia.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska

kolegiatastargard@gmail.com


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F