Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś źroda, 16 października 2019 r, imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła

Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocną 17.05.2009 r.

1. Na nabożeństwa majowe zapraszamy codziennie o godz. 18.00.

2. Od jutra dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami przeżywać będą Biały Tydzień - udział w nabożeństwie majowym i Mszy św. z przyjęciem Komunii św.

3. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.

4. W piątek 22 maja rozpoczniemy odprawianie nowenny do Ducha Świętego przed uroczystością Zielonych Świąt - przypadającą w niedzielę 31 maja.

5. W niedzielę za tydzień przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.


 Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Wielkanocną 10.05.2009 r.

1. Na nabożeństwa majowe zapraszamy codziennie o godz. 18.00.

2. W środę 13 maja rocznica pierwszego objawienia Matki Boskiej w Fatimie. W tym dniu o godz. 9.00 Msza św. dla chorych z błogosławieństwem Najśw. Sakramentem i poświęceniem lekarstw. O godz. 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego. O godz. 18.00 nabożeństwo majowe z odczytaniem próśb i podziękowań, następnie Msza św., różaniec fatimski i procesja światła. Na zakończenie Apel Jasnogórski. W tym roku rozpoczyna się wielka dziewięcioletnia nowenna przed setną rocznicą objawień fatimskich. Archidiecezjalna inauguracja Wielkiej Nowenny Fatimskiej odbędzie się 3 października o godz. 19.30 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Osiedlu Słonecznym w Szczecinie.

3. W tym tygodniu wspominamy: w czwartek św. Macieja - Apostoła, a w sobotę św. Andrzeja Boboli - patrona Polski. Jest to również dzień imienin nowego księdza Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi.

4. W sobotę 16 maja przypada trzecia rocznica Koronacji Cudownego Obrazu w Trzebiatowskim Sanktuarium. Rozpoczęcie uroczystości o godz. 11.00.

5. W przyszłą niedzielę w naszym kościele uroczystość l Komunii św. Odbędzie się ona na sumie o godz. 11.00.

6. Dziękujemy za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele - Bóg zapłać.


 
 Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkanocną 3.05.2009 r.

1. Uroczystość NMP Królowej Polski, która przypada 3 Maja, jest liturgicznie przeniesiona na dzień jutrzejszy. Ponieważ będzie to dzień pracy, zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.00 i na wieczorną o godz. 18.30.

2. Na nabożeństwa majowe zapraszamy codziennie o godz. 18.00.

3. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.

4. W piątek 8 maja przypada uroczystość św. Stanisława - Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski. Imieniny w tym dniu obchodzi nasz ksiądz wikariusz Stanisław. Po Mszy św. wieczornej złożymy życzenia. Życzeniami obejmujemy też wszystkich noszących to imię.

5. Zbiórka do puszek z ubiegłej niedzieli, przeznaczona na pomoc ofiarom pożaru w Kamieniu Pomorskim, wyniosła 2.573,29 i 10 euro. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.

6. Dziękujemy też za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele - Bóg zapłać.


 
 Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocną 26.04.2009 r.

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Pierwszy Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Z tej racji zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo Słowa Bożego, zatytułowane: "Boży dar życia", które odprawimy o godz. 18.00.

2. Jutro natomiast odprawimy nabożeństwo na wzór Drogi Krzyżowej, zatytułowane: "Droga z Apostołem Narodów", również o godz. 18.00.

3. Dalsze treści tego tygodnia włączymy w środowe i czwartkowe nabożeństwa wieczorne. Zapraszamy serdecznie na te spotkania, abyśmy ubogacili naszą wiedzę biblijną a przez to pogłębili więź z Chrystusem Zmartwychwstałym, który żyje w swoim Słowie, zapisanym w Piśmie świętym.

4. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.

6. W czwartek, przed pierwszym piątkiem miesiąca, modlimy się za powołanych i o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. W tych intencjach koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00 a po niej Msza św. Po Mszy św. spotkanie duszpasterskie z rodzicami kapłanów.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F