Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 23 września 2017 r, imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli

Ogłoszenia duszpasterskie na XXII Niedziele roku – 3.IX.2006r.

1. Zapraszamy dziś na nabożeństwo różańcowe o godz. 18.00, ofiarowane za dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli.
2. Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Msza św. Dla udających się do szkół, dla ich rodziców i nauczycieli o g. 7.00 rano.
3. Dzieci klas zerowych, pierwszych i drugich zapraszamy wraz z opiekunami na Mszę św. wieczorną, w czasie której poświęcimy tornistry i przybory szkolne.
4. Spowiedź św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego codziennie od godziny 18.00.


 Ogłoszenia na XXI Niedzielę Roku – 27.08.2006 r.

1. Dzisiaj w Pyrzycach Archidiecezjalne uroczystości dożynkowe. Zapraszamy do autokaru, który będzie podstawiony na placu przy naszym kościele o godz. 13.30. Przejazd darmowy.
2. Nieszpory niedzielne w naszym kościele o godz. 18.00.
3. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.
4. W czwartek – przed pierwszym piątkiem miesiąca – modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Zapraszamy na godz. 18.00. Spotkania z rodzicami kapłanów nie będzie.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XX Niedzielę Roku – 20.08.2006 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwo popołudniowe w ramach nowenny przed uroczystością Matki Boskiej Częstochowskiej i jubileuszem Ślubów Jasnogórskich. Nabożeństwo o godz. 18.00.
2. We wtorek, 22 sierpnia, przypada wspomnienie NMP Królowej Świata. W naszej parafii uroczystość odpustowa. Na godz. 10.00 zapraszamy naszych najmłodszych parafian z rodzicami lub opiekunami. Po Mszy św. błogosławieństwo dzieci.
O godz. 18.00 nabożeństwo Maryjne – przewodniczy ks. Janusz Szczepaniak – proboszcz parafii pw. Ducha Świętego; o godz. 18.30 koncelebrowana suma odpustowa – przewodniczy ks. Dariusz Żakowski – proboszcz i dziekan z Kamienia Pomorskiego. Tym razem nie będzie procesji odpustowej.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XVI Niedzielę Zwykłą – 23.07.2006 r.

1. Zapraszamy w niedzielę na Nieszpory o godz. 18.00.
2. We wtorek 25 lipca święto św. Jakuba Apostoła – głównego patrona Bazyliki Katedralnej w Szczecinie. Msza św. odpustowa o godz. 18.00.
3. W tym samym dniu wspominamy też św. Krzysztofa - patrona kierowców. Po Mszy św. wieczornej poświęcimy pojazdy ustawione wokół kościoła. A już dziś można złożyć dobrowolną ofiarę na zakup potrzebnych pojazdów dla polskich misjonarzy: w Afryce, Azji, Oceanii i Ameryce Południowej.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska

biuro@parafia.stargard.pl


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F