Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś źroda, 21 sierpnia 2019 r, imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIX niedzielę roku 18.10.2009 r.

1. Niedziela dzisiejsza rozpoczyna Tydzień Misyjny, obchodzony w tym roku pod hasłem "Aby mieli życie". Kto może i zechce złożyć swoją ofiarę na misje może to uczynić do puszki przy ołtarzu Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

2. Dzisiaj w naszym kościele odbywa się doroczne liczenie wiernych, obecnych na wszystkich Mszach św. i przystępujących do Komunii św., osobno mężczyzn i kobiet.

3. Nabożeństwo różańcowe dzisiaj i w ciągu tygodnia o godz. 18.00. Dzisiejsze nabożeństwo różańcowe ofiarujemy za misje.
Dzieci zapraszamy na wspólny różaniec we wtorki i czwartki o godz. 17.00.

4. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.

5. Suma parafialna w przyszłą niedzielę na intencję kolejarzy i ich rodzin.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXVIII niedzielę roku 11.10.2009 r.

1. Dzisiaj IX Dzień Papieski. W kościołach odbywa się zbiórka do puszek, przeznaczona na stypendia dla zdolnej ale ubogiej młodzieży. Jest to żywy pomnik, jaki wciąż na nowo stawiamy Słudze Bożemu Janowi Pawłowi II. Za każdą ofiarę złożoną na ten cel już dzisiaj serdecznie dziękujemy.

2. Dzisiejsze nabożeństwo różańcowe i Mszę św. wieczorną ofiarujemy na intencję Jana Pawła II o rychłe wyniesienie Go do chwały ołtarzy.

3. W piątek -16 października - przypada 31 rocznica wyboru Ojca Świętego Jana Pawła II. W tym dniu po Mszy św. wieczornej udamy się do kościoła św. Jana i po wieczornicy przejdziemy pod pomnik Papieża na wieczorny apel.

4. Nabożeństwo różańcowe w ciągu tygodnia o godz. 18.00. Dzieci zapraszamy na wspólny różaniec we wtorki i czwartki o godz. 17.00.

5. We wtorek - 13 października - rocznica szóstego objawienia się Matki Bożej w Fatimie. O godz. 9.00 Msza św. dla chorych, o godz. 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego, o godz. 18.00 nabożeństwo różańcowe z odczytaniem próśb i podziękowań, a następnie Msza św. i procesja światła.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII niedzielę roku 4.10.2009 r.

1. Dzisiaj rozpoczyna się 65 Tydzień Miłosierdzia, obchodzony pod hasłem "Otoczmy troską życie". W kościołach przeprowadzana jest zbiórka do puszek, przeznaczona na realizację dzieł miłosierdzia w parafii i w Archidiecezji.

2. Nabożeństwo różańcowe dzisiaj i w ciągu tygodnia o godz. 18.00.

3. Dzieci zapraszamy na wspólny różaniec we wtorki i czwartki o godz. 17.00.

4. W najbliższą środę - 7 października - w naszej parafii przypada uroczystość odpustowa ku czci NMP Różańcowej. O godz. 18.00 nabożeństwo różańcowe, a następnie uroczysta suma koncelebrowana. Po Mszy św. zostanie poświęcony witraż w kaplicy różańcowej, przedstawiający ukoronowanie Najświętszej Maryi Panny, a ufundowany przez księdza proboszcza i księży pochodzących z naszej parafii. Oni też zostali zaproszeni na naszą wspólną uroczystość. Mszy św. koncelebrowanej przewodniczy i Słowo Boże głosi - pierwszy z powołanych - Ks. prałat Kazimierz Mańkowski. Zapraszamy serdecznie wszystkich naszych parafian dla uczczenia Królowej Różańca św.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI niedzielę roku 27.09.2009 r.

1. Zapraszamy dzisiaj na Nieszpory niedzielne o godz. 18.00.

2. We wtorek 29 września święto świętych Archaniołów - Michała, Gabriela i Rafała.

3. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.

4. W czwartek rozpoczniemy odprawianie nabożeństw różańcowych o godz. 18.00. Nabożeństwo i Msza św. ofiarowane za powołanych i o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. Po Mszy św. spotkanie duszpasterskie z rodzicami kapłanów.

5. Nabożeństwo różańcowe dla dzieci w środy i piątki o godz. 17.00.

6. W piątek Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 6.30 i 18.30. Dla chorych o godz. 12.00 w południe. Chorych w domach odwiedzimy w piątek i sobotę.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F