Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś niedziela, 18 sierpnia 2019 r, imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVIII niedzielę roku 10.10.2010 r.

1. Niedziela dzisiejsza jest w Polsce Dniem Papieskim. Zbiórka przykościelna przeznaczona jest na stypendia dla zdolnej ale biednej młodzieży. Jest to żywy pomnik, jaki Polacy stawiają Janowi Pawłowi II.

2. Na nabożeństwo różańcowe zapraszamy dzisiaj i w ciągu tygodnia na godz. 18.00. Dla dzieci różaniec w środę i w piątek o godz. 17.00.

3. W środę - 13 października - przypada rocznica ostatniego objawienia fatimskiego. O godz. 9.00 Msza św. dla chorych; o godz. 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego; o godz. 18.00 nabożeństwo różańcowe połączone z nowenną do Matki Boskiej Fatimskiej, następnie Msza św. i procesja światła, zakończona Apelem Jasnogórskim.

4. W czwartek przypada Dzień Edukacji Narodowej - Dzień Nauczyciela. Za nauczycieli, wychowawców, pracowników oświaty, katechetów ofiarujemy nabożeństwo różańcowe o godz. 18.00. Po nim Msza św. zbiorowa.

5. W sobotę - 16 października - przypada 32 rocznica wyboru Ojca Świętego Jana Pawła II na Stolicę Piotrową. Będzie to dzień modlitwy o jego rychłe wyniesienie na ołtarze. W tej intencji ofiarujemy sobotni różaniec. Natomiast w kościele św. Jana po Mszy św. wieczornej chór Echo Arioso zaprasza na koncert poświęcony Słudze Bożemu Janowi Pawłowi II, po którym będzie przejście pod pomnik.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII niedzielę roku 3.10.2010 r.

1. Niedziela dzisiejsza rozpoczyna 66 Tydzień Miłosierdzia obchodzony pod hasłem "Czyńcie, jak ja wam uczyniłem". Uczynkiem miłosierdzia jest każda forma pomocy bliźniemu, nie tylko dar materialny, ale także duchowy taki jak pocieszenie, odwiedziny, dobre słowo, wspólna modlitwa. Zadbajmy o to, zwłaszcza w czasie tego tygodnia. A zbiórka do puszek na potrzeby Caritasu odbędzie się 17 października.

2. Nabożeństwo różańcowe dzisiaj i w ciągu tygodnia o godz. 18.00. Dzieci zapraszamy w środę i w piątek na godz. 17.00.

3. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.

4. W czwartek - 7 października - przypada wspomnienie NMP Różańcowej. W naszej wspólnocie uroczystość odpustowa. O godz. 18.00 nabożeństwo różańcowe i po nim suma odpustowa - koncelebrowana, której będzie przewodniczył i Słowo Boże wygłosi ks. kanonik Kazimierz Półtorak.

5. Przyszła niedziela - 10 października - jak słyszeliśmy w czytanym liście, będzie obchodzona jako Dzień Papieski. Zbiórkę do puszek przeprowadzi młodzież, którą zauważymy przy wchodzeniu do kościoła. Bądźmy hojni w miarę naszych możliwości.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI niedzielę roku 26.09.2010 r.

1. Dzisiaj zapraszamy na Nieszpory niedzielne śpiewane o godz. 18.00.

2. W środę przypada Święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

3. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.

4. W czwartek koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00 i po niej Msza św zbiorowa za zmarłych.

5. W piątek Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 6.30 i 18.30. Dla chorych i za chorych o godz. 12.00 w południe. Chorych w domach odwiedzimy według stałego porządku.

6. W piątek rozpoczniemy odprawianie nabożeństw różańcowych o godz. 18.00. Różaniec dla dzieci będzie dwa razy w tygodniu: w środy i w piątki o godz. 17.00.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXV niedzielę roku 19.09.2010 r.

1. Dzisiaj zapraszamy na nabożeństwo eucharystyczne z adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 18.00.

2. W środę Ks. Tomasz obchodzi dzień swoich imienin. Po Mszy św. wieczornej okazja do złożenia życzeń.

3. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.

4. W czwartek koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00 i po niej Msza św zbiorowa za zmarłych.

5. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 18.00.

6. Suma parafialna w przyszłą niedzielę na intencję kolejarzy i ich rodzin.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F