Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś źroda, 16 października 2019 r, imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła

Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Wielkanocną 22.05.2011


1. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 18.00. Przez cały maj, zapraszamy na modlitwę Apelu Jasnogórskiego, przy figurze Matki Bożej na zewnątrz na godz. 21.00.

2. Dzisiaj o godz. 18.30 w naszej wspólnocie parafialnej odbędzie się Uroczystość Bierzmowania której udzieli naszej młodzieży ks. Abp Andrzej Dzięga.

3. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w tym roku pragną zawrzeć sakramentalny związek małżeński zapraszamy w czwartek o godz. 19.00 po Mszy św. wieczornej.

4. Zapraszamy środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączone z nabożeństwem majowym o godz. 18.00.

5. Gimnazjum Katolickie im. Kardynała Augusta Hlonda w Stargardzie Szczecińskim ogłasza rekrutację na rok szkolny 2011/2012. Więcej informacji w sekretariacie szkoły lub na stronie internetowej www.katolik.stargard.pl

6. W sobotę o godz. 18.30 ks. Proboszcz wraz ze swoimi kolegami kursowymi odprawi Mszę świętą dziękczynną z okazji 15 rocz. święceń kapłańskich, zapraszamy do wspólnej modlitwy.


 Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkanocną 15.05.2011

1. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 18.00. Przez cały maj, zapraszamy na modlitwę Apelu Jasnogórskiego, przy figurze Matki Bożej na zewnątrz na godz. 21.00.

2. Dzisiaj o godz. 11.00 w naszym kościele odbędzie się Uroczystość I Komunii świętej.

3. Za tydzień na Mszy św. o godz. 18.30 w naszej wspólnocie parafialnej odbędzie się Uroczystość Bierzmowania której udzieli naszej młodzieży ks. Abp Andrzej Dzięga. Od poniedziałku do piątku zapraszamy młodzież na godz. 17 30 na modlitwę do Ducha Świętego.

4. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w tym roku pragną zawrzeć sakramentalny związek małżeński zapraszamy w czwartek o godz. 19.00 po Mszy św. wieczornej.

5. Zapraszamy środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączone z nabożeństwem majowym o godz. 18.00. W tym dniu obchodzić będziemy 91 rocznicę urodzin bł. Jana Pawła II.

6. W sobotę 21.05. zapraszamy od godz. 15.00 - 18.00 na Wojewódzkie śpiewanie Maryjne. Patronat Polskiego Chóru i Orkiestr.


 Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocną 08.05.2011

1. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 18.00. Przez cały maj, zapraszamy na modlitwę Apelu Jasnogórskiego, przy figurze Matki Bożej na zewnątrz na godz. 21.00.

2. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek na godz. 19.00 po Mszy św. wieczornej, nie będzie rannej katechezy.

3. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w tym roku pragną zawrzeć sakramentalny związek małżeński zapraszamy w czwartek o godz. 19.00 po Mszy św. wieczornej.

4. BIERZMOWANIE DLA DOROSŁYCH. Wszystkich dorosłych zapraszamy na spotkanie które odbędzie się w sobotę o godz. 19.00 po Mszy św. wieczornej.

5. Zapraszam na spotkanie z Zelatorkami Żywego Różańca na plebanie w środę po Mszy św. wieczornej.

6. W dniach od 8 do 14 maja br. będziemy przeżywać w Polsce Trzeci Tydzień Biblijny, organizowany pod hasłem: "Mów, o Panie, Twój Kościół Cię słucha"

7. Zapraszamy środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączone z nabożeństwem majowym o godz. 18.00.


 Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Wielkanocną Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

1. Chrystus Zmartwychwstał! Prawdziwie Zmartwychwstał! Wszystkim Parafianom oraz Gościom życzymy, aby Ten który zwyciężył piekło i szatana - Jezus Chrystus obdarzał Was, oraz Wasze Rodziny, pokojem i miłością. Niech znikną wszelkie spory i podziały a zakróluje Światłość prawdziwa. Wszystkim tym którzy złożyli nam życzenia świąteczne - Władzom Miasta, instytucjom, osobom prywatnym składamy serdeczne podziękowania.

2. Wyrażamy podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie Świętego Triduum Paschalnego oraz Uroczystości Wielkanocnych. Kapłanom za poświęcony czas w sakramencie pokuty i pojednania. Członkom Caritasu którzy poświęcili wiele czasu w przygotowaniu palm wielkanocnych, a dochód ze sprzedaży palm został przeznaczony na paczki wielkanocne dla ubogich rodzin z naszej parafii. Za przygotowanie ciemnicy oraz Grobu Pańskiego paniom Iwonie Słomie i Danucie Szulc. Pani Elżbiecie Szulc za przygotowanie nowego obrusu na ołtarz. Kolejarzom i panom trzymającym straż przy Bożym Grobie. Zespołowi śpiewającemu, służbie liturgicznej, panu organiście za oprawę śpiewno - liturgiczną. Różom Różańcowym, Straży Honorowej, katechetkom, ministrantom, dzieciom i młodzieży za modlitewne czuwanie. Panu Kościelnemu czuwającemu nad wszystkim. Wszystkim Parafianom za modlitwę i udział w Triduum Paschalnym niech Pan Bóg wynagrodzi swoim błogosławieństwem i pokojem.

3. Rezurekcja o godz. 6.00, Msze Święte w ciągu dnia o godz. 9.30, 11.00, 12.30 i 18.30.

4. W drugi dzień świąt Msze święte jak w każdą niedzielę, taca przeznaczona jest na KUL i WT US.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F