Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś wtorek, 21 maja 2019 r, imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę 16.01.2011

1. Z wielką radością przyjęliśmy wiadomość że 01.05. w Niedzielę Miłosierdzia Bożego zostanie ogłoszony błogosławionym sługa Boży Jan Paweł II. Z tej okazji pragniemy zorganizować pielgrzymkę 5 dniową do Watykanu na beatyfikację. Przelot samolotem do Rzymu. Koszt pielgrzymki ponad 2 tysiące zł.

2. We wtorek, 18 stycznia br., rozpoczniemy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W tym roku będziemy go przeżywać pod hasłem: "Trwali oni w nauce Apostołów i we wspólnocie, w łamaniu chleba i w modlitwach (Dz 2,42)".

3. W środę 19.01 ks. proboszcz Henryk Marczak będzie obchodził imieniny. Zapraszamy na Mszę św. dziękczynną na godz. 18.00.

4. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek od godz. 16.00 do 17.00 i w sobotę przed południem od godz. 10.00 do 12.00. W nagłych wypadkach w miarę możliwości jesteśmy do dyspozycji wiernych.


 Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Chrztu Pańskiego 9.01.2011

1. W dzisiejszą Niedzielę przeżywamy święto Chrztu Pańskiego który kończy okres Bożego Narodzenia.

2. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek od godz. 16.00 do 17.00 i w sobotę przed południem od godz. 10.00 do 12.00. W nagłych wypadkach w miarę możliwości jesteśmy do dyspozycji wiernych.

3. Godzinki ku czci NMP w niedzielę o godz. 07.30, pierwsza Msza święta o godz. 08.00 następne według stałego porządku.

4. Od poniedziałku Msze św. ranne w tygodniu sprawowane będą w bocznej kaplicy.


 Ogłoszenia duszpasterskie na Nowy Rok 1.01.2011

1. Dzisiaj NOWY ROK - Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. jak w niedziele. Jest to światowy dzień modlitw o pokój.

2. Z okazji Nowego Roku 2011 pragniemy wszystkim Parafianom oraz Gościom życzyć wiele łask Bożych i opieki Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.

3. Jutro w II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim 02.01. na Mszy św. o godz. 11.00 zaśpiewa Kolędy Chór ECHO - ARIOSO. Bardzo serdecznie zapraszamy mieszkańców Stargardu.

4. W tym tygodniu wspominamy: w czwartek UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIE PAŃSKIE, Msze św. jak w niedzielę, po Mszy św. będzie zbiórka do puszek na wsparcie misjonarzy polskich.


 Porządek wizyty duszpasterskiej


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F