Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś piątek, 19 kwietnia 2019 r, imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Chrztu Pańskiego 9.01.2011

1. W dzisiejszą Niedzielę przeżywamy święto Chrztu Pańskiego który kończy okres Bożego Narodzenia.

2. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek od godz. 16.00 do 17.00 i w sobotę przed południem od godz. 10.00 do 12.00. W nagłych wypadkach w miarę możliwości jesteśmy do dyspozycji wiernych.

3. Godzinki ku czci NMP w niedzielę o godz. 07.30, pierwsza Msza święta o godz. 08.00 następne według stałego porządku.

4. Od poniedziałku Msze św. ranne w tygodniu sprawowane będą w bocznej kaplicy.


 Ogłoszenia duszpasterskie na Nowy Rok 1.01.2011

1. Dzisiaj NOWY ROK - Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. jak w niedziele. Jest to światowy dzień modlitw o pokój.

2. Z okazji Nowego Roku 2011 pragniemy wszystkim Parafianom oraz Gościom życzyć wiele łask Bożych i opieki Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.

3. Jutro w II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim 02.01. na Mszy św. o godz. 11.00 zaśpiewa Kolędy Chór ECHO - ARIOSO. Bardzo serdecznie zapraszamy mieszkańców Stargardu.

4. W tym tygodniu wspominamy: w czwartek UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIE PAŃSKIE, Msze św. jak w niedzielę, po Mszy św. będzie zbiórka do puszek na wsparcie misjonarzy polskich.


 Porządek wizyty duszpasterskiej


 Ogłoszenia duszpasterskie Narodzenie Pańskie

1. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy wszystkim Parafianom oraz Gościom życzyć wiele łask Bożych i opieki Bożej Dzieciny, a Nowy Rok 2011 niech przyniesie wiele radości i szczęścia. Wszystkim tym którzy nas zaprosili na opłatek Wigilijny oraz złożyli nam życzenia świąteczne - Władzą Miasta, przedstawicielom Wojska i innym składamy serdeczne podziękowania.

2. Bardzo dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do wystrojenia Kościoła na Boże Narodzenie, panu Zdzisławowi Wilkowi za podarowanie choinek, bo bez choinek trudno by było mówić o atmosferze świąt. Pani Danucie Szulc za ofiarowanie nowego chodnika do kościoła. Za wszelki trud dla dobra wspólnoty parafialnej panu Kościelnemu i Zespołowi Caritas jeszcze raz składamy serdeczne staropolskie Bóg zapłać.

3. Dzisiaj Wigilia uroczystości Narodzenia Pańskiego. PASTERKA o godz. 22.00 i 24.00. Jutro uroczystość NARODZENIA PAŃSKIEGO,
Msze św. jak w niedziele.

4. Niedziela w Oktawie Narodzenia Pańskiego - święto Świętej Rodziny. Ofiary są przeznaczone na Wydz. Teolog. w Szczecinie.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F