Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś wtorek, 21 maja 2019 r, imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII niedzielę roku 04.09.2011

1. W poniedziałki zapraszamy o godz. 17.30 na modlitwę Różańcową prowadzoną przez Żywy Różaniec.

2. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek o godz. 18.30 po Mszy św. wieczornej.

3. We wtorek o 18.30 po Mszy św. wieczornej zapraszamy ministrantów starszych, lektorów na spotkanie z ks. Gracjanem nowym opiekunem. A w czwartek o godz. 17.00 zapraszamy wszystkich ministrantów młodszych, kandydatów i chętnych którzy chcieliby zostać ministrantami na spotkanie z ks. Tomaszem w salce katechetycznej.

4. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w najbliższym czasie będą zawierać sakramentalny związek małżeński zapraszamy aby zapisywali się na kurs przedmałżeński w zakrystii lub w biurze parafialnym.

5. Organizujemy pielgrzymkę do CZĘSTOCHOWY w dniach od 23.09 - 26.09. Trasa pielgrzymki - w piątek wyjazd ze Stargardu do Częstochowy, sobota Sanktuarium Matki Bożej w Gidlach, Kalwaria Zebrzydowska, niedziela Sanktuarium w Łagiewnikach i klasztor w Tyńcu, poniedziałek Wadowice i powrót do domu. Pełne informacje w gablotce parafialnej. Zapisy w biurze.

6. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXII niedzielę roku 28.08.2011

1. Dzisiaj ostatnia niedziela miesiąca i kończy się czas wakacji. Rozpocznie się Nowy Rok szkolny, zapraszamy dzieci i młodzież do spowiedzi świętej w poniedziałek, wtorek, środę o godz. 18.00. W czwartek, na rozpoczęcie nowego roku szkolnego, Msza św. dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli o godz. 08. 00 rano. Dzisiaj również ostatni raz odprawiamy Mszę św. w niedzielę o godz. 06.30.

2. Dożynki Archidiecezjalne - dzisiaj w Pyrzycach odbędą się Centralne Uroczystości Dożynkowe, o godz. 14.00 nastąpi prezentacja wieńców dożynkowych, a o godz. 15.00 Uroczysta Msza święta pod przewodnictwem ks. Abp Andrzeja Dzięgi. Organizujemy wyjazd autokarem do Pyrzyc z parkingu za kościołem o godz. 13.00. Są jeszcze wolne miejsca chętnych zapraszamy na godz. 13.00 przy autokarze.

3. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.

4. W tym tygodniu 1-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek wyjątkowo nie będzie spowiadał penitencjarz naszej kolegiaty ks. January Żelawski. Zapraszamy na Mszę św. na godz. 18.00 ministrantów, lektorów, rodziców. Będziemy się modlić prosząc Chrystusa Kapłana o świętość kapłanów, przygotowujących się do kapłaństwa i o powołania. W piątek o godz. 07.00, 18.00 Msza św. wotywna o Najśw. Sercu Pana Jezusa. Na wieczornej Mszy św. będziemy się modlić wynagradzając za grzechy wobec Najśw. Sakramentu. Chorych zapraszamy na Mszę św. na godz. 12.00 w południe, o 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego, Adoracja w ciszy. O 17.30 Litania do Serca Jezusowego, okazja do spowiedzi. W sobotę o 18.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu do 21.00, zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXI niedzielę roku 21.08.2011

1. W dzisiejszą niedzielę gościmy ojca Oblata który będzie rozprowadzać kalendarze. Dzisiaj również na prośbę Papieża zbiórka ofiar do puszek dla głodujących w południowym Sudanie i Erytrei.

2. ODPUST PARAFIALNY - dzisiaj w niedzielę zapraszamy na festyn po każdej Mszy św. W poniedziałek 22.08 będziemy obchodzić wspomn. Najśw. Maryi Panny Królowej. Zapraszamy na uroczystą Msze św. Odpustową o godz. 18.00, przewodniczyć będzie ks. prałat dr Kazimierz Mańkowski.

3. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.

4. W czwartki zapraszamy na godz. 18.00 na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, a po Nabożeństwie Msza święta.

5. W przyszłą niedzielę na sumie parafialnej o godz. 11.00 Msza św. w intencji kolejarzy i ich rodzin.

6. Dożynki Archidiecezjalne - w niedzielę, 28.08 w Pyrzycach odbędą się Centralne Uroczystości Dożynkowe, o godz. 14.00 nastąpi prezentacja wieńców dożynkowych a o godz. 15.00 Uroczysta Msza święta pod przewodnictwem ks. Abp Andrzeja Dzięgi. Organizujemy wyjazd autokarem do Pyrzyc z parkingu za kościołem o godz. 13.00. Chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii lub w biurze parafialnym.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XIX niedzielę roku 7.08.2011

1. Dzisiaj Msza święta o godz. 11.00 w intencji Żywego Różańca. Po Mszy św. spotkanie w kaplicy.

2. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.

3. W czwartki zapraszamy na godz. 18.00 na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, a po Nabożeństwie Msza święta.

4. W sobotę 13 sierpnia po Mszy św. wieczornej Różaniec Fatimski i procesja światła. Na zakończenie Apel Jasnogórski.

5. W następną niedzielę taca przeznaczona jest na KUL i Wydział Teologiczny US.

6. Parafia NMP Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim zaprasza 15.08.2011 r. na XXIII Pieszą Pielgrzymkę do Sanktuarium MB Fatimskiej na Osiedlu Słonecznym w Szczecinie. Wymarsz o godz. 04.00 z Kolegiaty NMP Królowej Świata, zakończenie Mszą św. w Sanktuarium w Szczecinie o godz. 13.00.

7. W poniedziałek 15.08. w Uroczystość Wniebowzięcia NMP, w Święto Wojska Polskiego, Dowódca Garnizonu z udziałem wojskowej asysty honorowej, oficjalnych delegacji żołnierzy Jednostek Wojskowych Garnizonu Stargard Szczeciński, zaprasza przedstawicieli władz samorządowych powiatu, miasta i gminy, organizacji, stowarzyszeń społecznych oraz mieszkańców Miasta na Uroczystą Mszę świętą o godz. 11.00.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F