Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś wtorek, 23 stycznia 2019 r, imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy

Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkiego Postu 3.04.2011

1. Dzisiaj na prośbę Kurii pragniemy przeprowadzić akcję zbierania podpisów, popierających projekt ustawy chroniącej życie dzieci od poczęcia. Podpis można złożyć z tyłu przy sprzedających świece Caritasu, jak również w sklepiku Caritasu.

2. Dzisiaj Zmiana Tajemnic Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 11.00.

3. Tydzień temu była zbiórka do puszek na rzecz ofiar kataklizmu w Japonii. Zebrano 1650,50 zł. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcą i Zespołowi Caritas za przeprowadzoną zbiórkę. Można nabyć świece Caritasu z Janem Pawłem II.

4. W imieniu Pana Prezydenta Stargardu, Pana Starosty i dowództwa stargardzkiego garnizonu Wojska Polskiego, zapraszamy na Mszę św. w pierwszą rocznicę Katastrofy Smoleńskiej. Uroczysta Msza św. w intencji poległych w służbie Ojczyzny z udziałem kompanii honorowej Wojska Polskiego, zostanie odprawiona w kościele św. Jana Chrzciciela w Stargardzie, w piątek, 8. Kwietnia, o godz. 12.30. Po Mszy św. złożymy kwiaty i zapalimy znicze przy tablicy upamiętniającej Ofiary katastrofy. W niedziele 10.04. o 13.30 przy pomniku Sybiraków, przy Kościele Świętego Ducha, odbędzie się modlitwa i złożenie kwiatów, zapalenie zniczów. Następnie przed Bramą Pyrzycką zostaną posadzone dwa dęby ku czci poległych pod Smoleńskiem dwóch Prezydentów RP: Ryszarda Kaczorowskiego i Lecha Kaczyńskiego.

5. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek na godz. 09.00, a dla pracujących o 19.00 po Mszy św. wieczornej.


 Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkiego Postu 27.03.2011

1. Dzisiaj na prośbę Kurii pragniemy przeprowadzić akcję zbierania podpisów, popierających projekt ustawy chroniącej życie dzieci od poczęcia.

2. Dzisiaj po Mszy świętej na prośbę Episkopatu Polski Przedstawiciele naszego Caritasu przeprowadzą zbiórkę do puszek na rzecz ofiar kataklizmu w Japonii. Można nabyć świece Caritasu z Janem Pawłem II.

3. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek na godz. 09.00, a dla pracujących o 19.00 po Mszy św. wieczornej.

4. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w tym roku pragną zawrzeć sakramentalny związek małżeński zapraszamy w czwartek o godz. 19.00 po Mszy św. wieczornej.

5. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek od godz. 16.00 do 17.00 i w sobotę przed południem od godz. 10.00 do 12.00. W nagłych wypadkach, w sprawach pogrzebu czy do chorego, jesteśmy do dyspozycji wiernych.


 Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Wielkiego Postu 20.03.2011

1. Dzisiaj w II Niedziele Wielkiego Postu gościmy na każdej Mszy św. z Kościoła Greckokatolickiego ks. Rusłana Marciszak, który głosi Słowo Boże, a po Mszy św. będzie zbierał ofiary na budujący się kościół w Stargardzie Szczecińskim.

2. W najbliższy wtorek nie będzie katechezy dla dorosłych.

3. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w tym roku pragną zawrzeć sakramentalny związek małżeński zapraszamy w czwartek o godz. 19.00 po Mszy św. wieczornej.

4. W piątek Droga Krzyżowa: dla dorosłych o godz. 08.00 i 18.00, dla dzieci o godz. 17.15, dla młodzieży o godz. 19.15.

5. GORZKIE ŻALE w każdą niedzielę o godz. 17.30.

6. BIERZMOWANIE DLA DOROSŁYCH. Wszystkich dorosłych od maturzystów wzwyż, którzy jeszcze nie przystąpili do sakramentu bierzmowania, a chcieliby się przygotować, zapraszamy na spotkanie które odbędzie się w sobotę o godz. 19.00 po Mszy św, wieczornej.


 Ogłoszenia duszpasterskie na I Niedzielę Wielkiego Postu 13.03.2011

1. REKOLEKCJE DLA DZIECI SZKOŁY PODSTAWOWEJ. Od poniedziałku do środy w naszej parafii rekolekcje dla dzieci. Prosimy rodziców o przypilnowanie dzieci aby uczestniczyły w rekolekcjach. A wszystkich Parafian prosimy o modlitwę w intencji dzieci. Rekolekcje poprowadzi ks. dr Piotr Gałas dyrektor domu rekolekcyjnego w Szczecinie.

2. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek na godz. 19.00 po Mszy św. wieczornej, nie będzie rannej katechezy.

3. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w tym roku pragną zawrzeć sakramentalny związek małżeński zapraszamy w czwartek o godz. 19.00 po Mszy św. wieczornej.

4. W piątek Droga Krzyżowa: dla dorosłych o godz. 08.00 i 18.00, dla dzieci o godz. 17.15, dla młodzieży o godz. 19.15.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F