Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś czwartek, 13 grudnia 2018 r, imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Trójcy Przenajświętszej 19.06.2011

1. Nabożeństwo czerwcowe codziennie o godz. 18.00.

2. Dzisiaj po każdej Mszy świętej będzie zbiórka do puszek na półkolonie dla dzieci z naszej parafii.

3. We wtorek w kościele św. Jana o godz. 17.00 będziemy przeżywać dekanalny dzień wdzięczności za tegoroczną I Komunię świętą. Dzieci wraz z Rodzicami przychodzą bezpośrednio do parafii św. Józefa.

4. W środę zakończenie roku szkolnego, zapraszamy na Mszę świętą o godz. 08.00 rano dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli, aby wspólnie podziękować Bogu za miniony rok szkolny. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00

5. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Msze św. o godz. 8.00. Uroczysta Msza święta o godz. 9.30, a po niej procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Nie będzie Mszy św. o godz. 11.00 i 12.30, następna o godz. 18.30. Procesja przejdzie następującymi ulicami: Mariacką, Krzywoustego, Grodzką, Płatnerzy, Łokietka, Grodzką i przez Rynek Staromiejski powrócimy do kościoła. Pamiętajmy aby na trasie procesji udekorować mieszkania dając świadectwo naszej wiary. Odpowiedzialnych za poszczególne ołtarze i chętnych do pomocy zapraszamy w poniedziałek na spotkanie po wieczornej Mszy świętej o godz. 19.00. Młodzież i dorosłych prosimy, by zechcieli pomóc osobą starszym w niesieniu chorągwi i sztandarów w czasie procesji.

6. Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało) dla miejscowości Strachocin i w Święte. Msza św. w Strachocinie o godz. 12.30, a po Mszy św. procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy ze Strachocina do Świętego.


 Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego 12.06.2011

1. Nabożeństwo czerwcowe codziennie o godz. 18.00.

2. Dzisiaj po każdej Mszy świętej będzie zbiórka do puszek na KUL i WT US.

3. Ksiądz Arcybiskup Metropolita zaprasza wszystkich członków wspólnot, ruchów i stowarzyszeń kościelnych oraz uczestników nowenny do Ducha Świętego do udziału w Archidiecezjalnym Dniu Jedności Wspólnot, który rozpocznie się w poniedziałek, 13 czerwca br., o godz. 18.00 w Bazylice Archikatedralnej.

4. W poniedziałek 13 czerwca po Mszy św. wieczornej Różaniec Fatimski i procesja światła. Na zakończenie Apel Jasnogórski. W środę zapraszamy na Apel Jasnogórski przy figurze na zewnątrz kościoła na godz. 21.00

5. Tydzień temu po Mszy świętej była zbiórka na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej, zebrano 2522zł i 03 grosze.

6. Za tydzień zbiórka do puszek organizowana przez Caritas na półkolonie dla dzieci z naszej parafii.


 Ogłoszenia duszpasterskie na VII Niedzielę Wielkanocną - Wniebowstąpienie Pańskie 5.06.201

1. Nabożeństwo czerwcowe codziennie o godz. 18.00. Zapraszamy na Nowennę do Ducha Świętego przygotowującą do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego wszystkich wiernych, a szczególnie osoby bierzmowane, członków grup parafialnych, na wspólną modlitwę do Ducha Świętego w intencji Ojczyzny i Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej.

2. Organizujemy pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie, gdzie 11 czerwca br. (sobota) odbędzie się Archidiecezjalne Dziękczynienie za Beatyfikację Jana Pawła II, połączone z obchodami 24 rocznicy wizyty Jana Pawła II w Szczecinie. Program modlitwy jest następujący. 11.00 - Czuwanie różańcowe, 11.45 - Przygotowanie bezpośrednie do liturgii, 12.00 - Uroczysta Msza Święta. Zapisy w zakrystii i w biurze parafialnym.

3. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W tym dniu będziemy przeżywać Parafialne Dziękczynienie za dar Beatyfikacji Jana Pawła II w tym dniu będzie nam towarzyszyć śpiew "Te Deum" oraz obrzęd odnowienia i umocnienia darów Ducha Świętego.

4. Ksiądz Arcybiskup Metropolita zaprasza wszystkich członków wspólnot, ruchów i stowarzyszeń kościelnych oraz uczestników nowenny do Ducha Świętego do udziału w Archidiecezjalnym Dniu Jedności Wspólnot, który rozpocznie się w poniedziałek, 13 czerwca br., o godz. 18.00 w Bazylice Archikatedralnej.


 Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocną 29.05.2011

1. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 18.00. Do wtorku zapraszamy na modlitwę Apelu Jasnogórskiego, przy figurze Matki Bożej na zewnątrz na godz. 21.00. W środę 01 czerwca - Dzień Dziecka, w tym dniu o godz. 18.00 rozpoczynamy Nabożeństwo Czerwcowe do N.S.P.Jezusa.

2. Organizujemy pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie, gdzie 11 czerwca br. (sobota) odbędzie się Archidiecezjalne Dziękczynienie za Beatyfikację Jana Pawła II, połączone z obchodami 24 rocznicy wizyty Jana Pawła II w Szczecinie. Program modlitwy jest następujący. 11.00 - Czuwanie różańcowe, 11.45 - Przygotowanie bezpośrednie do liturgii, 12.00 - Uroczysta Msza Święta. Zapisy w zakrystii i w biurze parafialnym.

3. Zapraszamy W czwartek, 2 czerwca o godz. 18.00 na Nowennę do Ducha Świętego przygotowującą do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego wszystkich wiernych, a szczególnie osoby bierzmowane, członków grup parafialnych, na wspólną modlitwę do Ducha Świętego w intencji Ojczyzny i Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej.

4. W tym tygodniu 1-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek od godz. 17-18 będzie spowiadał penitencjarz naszej kolegiaty ks. January Żelawski. W sposób szczególny zapraszamy na Mszę św. na godz. 18.30 ministrantów, lektorów, rodziców. Będziemy się modlić prosząc Chrystusa Kapłana o świętość kapłanów, przygotowujących się do kapłaństwa i o powołania. W piątek o godz. 06.30, 18.30 Msza św. wotywna o Najśw. Sercu Pana Jezusa. Chorych zapraszamy na Mszę św. na godz. 12.00 w południe, o 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego, Adoracja w ciszy. O 18.00 Litania do Serca Jezusowego połączona z Nowenną do Ducha Świętego, okazja do spowiedzi. W sobotę Msza św. wieczorna o Niepokalanym Sercu Maryi, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu do 21.00, zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F