Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś źroda, 16 października 2019 r, imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła

Ogłoszenia duszpasterskie na XXX Niedzielę roku 29.10.2012 r.

1. W czwartek Uroczystość Wszystkich Świętych, msze św. na nowym cmentarzu o godz. 11.00. W naszej świątyni po sumie odmówimy Anioł Pański i w procesji udamy się do kościoła Ducha Świętego i dalej na cmentarz gdzie około godz. 13.00 Uroczysta Msza święta za zmarłych. Nie będzie Mszy św. w kościele o godz. 12.30. Dzisiaj można jeszcze wziąć karty wypominkowe.

2. Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, 2 listopada, Msza św. o godz. 07.00. o 10.00 i o 18.00 z procesją modlitewną w kościele. Polecajmy w modlitwie zmarłych kapłanów ks. Abp Kazimierza Majdańskiego, ks. Abp Mariana Przykuckiego, ks. Abp Zygmunta Kamińskiego, ks. Edmunda Malicha. Modlitwa wypominkowa za naszych bliskich zmarłych od 02.11. codziennie o godz. 17.30.

3. Informujemy, że na Cmentarzu w Stargardzie Szczecińskim klerycy Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego będą przyjmowali wypominki za zmarłych, które wierni mogą składać w miejscach oznaczonych tablicami z napisem Arcybiskupie Wyższe Seminarium Duchowne. Wypominki będą przyjmowane: na Cmentarzu w Stargardzie - 1 i 2 listopada w godz. od 9.00 do 17.00.

4. W związku z dzisiejszym Słowem Pasterskim ks. Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi. Zapraszamy wszystkich chętnych, a zwłaszcza naszą młodzież na czuwanie modlitewne w środę 31 października o godz. 20.00. Chcemy aby ta modlitwa była zadośćuczynieniem za grzech popełnione w tę noc. Na ostatni Apel Jasnogórski zapraszamy o godz. 21.00 do kościoła.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXIX Niedzielę roku 21.10.2012 r.

1. Tydzień temu przeżywaliśmy XII Dzień Papieski "Jan Paweł II - PAPIEŻ RODZINY" przeprowadzono zbiórkę na Fundację "Dzieło Nowego Tysiąclecia" zebrano 2319 zł.

2. Za tydzień rozpoczyna się Światowy Dzień Misyjny i Tydzień Misyjny.

3. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.

4. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. . Z okazji Roku wiary w każdą środę w czasie Mszy świętej będzie katecheza, w najbliższą środę katecheza pod tytułem "Człowiek pragnie Boga". Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.

5. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania klas III Gimnazjum na spotkanie w czwartek o godz. 17.00 w salce.

6. Zapraszamy wszystkich parafian na uroczystość instalacji nowo mianowanych kanoników stargardzkiej kapituły, tzn. zaprzysiężenie, w sobotę o godz. 17.30, a o godz. 18.00 na Uroczystą Mszę świętą pod przewodnictwem ks. Abp Andrzeja Dzięgi. A po Mszy św. na Różaniec prowadzony przez nowo mianowanych kanoników.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXVIII Niedzielę roku 14.10.2012 r.

1. Dzisiaj XII Dzień Papieski "Jan Paweł II - PAPIEŻ RODZINY" Po Mszy św. będzie przeprowadzona zbiórka na Fundację "Dzieło Nowego Tysiąclecia" jest to fundusz stypendialny dla młodzieży utalentowanej, pochodzącej z niezamożnych rodzin. We wtorek 16 X, 34 rocznica wyboru Ojca Świętego Jana Pawła II.

2. Październik miesiąc poświęcony modlitwie Różańcowej, zapraszamy dzieci w poniedziałek w środę i piątek o godz. 17.00. Dorosłych i młodzież zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30, w niedzielę o godz. 17.30.

3. Tydzień temu przeżywaliśmy 68 tydzień Miłosierdzia. Zespół Caritas przeprowadził zbiórkę do puszek, zebrano 849,20 zł.

4. W poniedziałek o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich parafian na Mszę świętą wotywną i nabożeństwo do Ducha Świętego. Jest to propozycja kierowana zwłaszcza dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy was i waszych rodziców - abyśmy wszyscy mogli doświadczyć działania i żywej obecności Boga pośród nas.

5. W poniedziałek, 15 października, będziemy obchodzić IX Dzień Dziecka Utraconego. W związku z tym zapraszamy wszystkich przeżywających żałobę po stracie dziecka na wspólne nabożeństwo różańcowe o godz. 18.30.

6. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII Niedzielę roku 7.10.2012 r.

1. Październik miesiąc poświęcony modlitwie Różańcowej, zapraszamy dzieci w poniedziałek w środę i piątek o godz. 17.00. Dorosłych i młodzież zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30, w niedzielę o godz. 17.30.

2. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy 68 tydzień Miłosierdzia. Zespół Caritas przeprowadzi zbiórkę do puszek.

3. Dzisiaj w niedzielę o godz. 12.30 Msza święta Odpustowa, wspomnienie NMP Różańcowej. Mszy św. będzie przewodniczyć ks. dr Dziekan Jarosław Staszewski. W czasie Mszy św. nastąpi poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.

4. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.

5. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.

6. W czwartek, 11 października br. Ojciec Święty Benedykt XVI ogłosi ROK WIARY, dlatego też przeżywając w duchowej jedności z Ojcem Świętym i całym Kościołem, zapraszamy w tym dniu na Uroczystą Mszę świętą o godz. 18.00 dzieci, młodzież, dorosłych, aby rozpocząć parafialną inaugurację Roku Wiary.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F