Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś piątek, 19 kwietnia 2019 r, imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Ogłoszenia duszpasterskie na VII Niedzielę Wielkanocną 20.05.2012 r.

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

1. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 18.30. Nabożeństwo majowe w niedzielę o godz. 17.30. Przez cały maj, zapraszamy na modlitwę Apelu Jasnogórskiego, przy figurze Matki Bożej o godz. 21.00.

2. Dzisiaj I Komunia Święta dzieci w Strachocinie, a także rocznica dzieci, które przyjęły I Komunię Świętą w roku ubiegłym w naszym Kościele. Dzieci te i ich rodziny polecamy waszej modlitwie.

3. Również dzisiaj zapraszamy na godz. 15.00 do naszej Kolegiaty na Wojewódzkie Śpiewanie Maryjne pod patronatem Polskiego Chóru i Orkiestr.

4. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.

5. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Chcemy je poprzedzić wspólnotową modlitwą, dlatego w sobotę zapraszamy na czuwanie modlitewne, które rozpocznie się o godz. 21.00 a zakończy się Mszą Świętą o godz. 23.00

6. Ksiądz Arcybiskup Metropolita zaprasza wszystkich członków wspólnot, ruchów i stowarzyszeń kościelnych do udziału w Archidiecezjalnym Dniu Jedności Wspólnot.
Program spotkania przedstawia się następująco: 27 maja spotkanie na Jasnych Błoniach w Szczecinie w godzinach od 12.00 do 16.00. Następnego dnia tj. 28 maja uroczysta Msza Święta w Bazylice Archikatedralnej o godz. 18.00


 Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocną 13.05.2012 r.

1. Dzisiaj o godz. 11.00 w naszym kościele odbędzie się Uroczystość I Komunii świętej.

2. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 18.30. Nabożeństwo majowe w niedzielę o godz. 17.30. Przez cały maj, zapraszamy na modlitwę Apelu Jasnogórskiego, przy figurze Matki Bożej na zewnątrz o godz. 21.00.

3. Dzisiaj 13 maja rocznica Objawień Matki Bożej w Fatimie. Po Mszy św. wieczornej Różaniec Fatimski i procesja światła. Na zakończenie Apel Jasnogórski.

4. Zebranie dla Rodziców dzieci kl. III odbędzie się we wtorek 15.05. o godz. 19.00. Obowiązkowa próba dla dzieci przed Rocznicą I Komunii będzie w środę o godz. 17.00. Spowiedź dla dzieci w czwartek o godz. 17.00

5. Zapraszamy środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.

6. Polski Związek Chórów i Orkiestr w Szczecinie i Chór "Echo - Arioso" ze Stargardu Szczecińskiego zapraszają na coroczne ŚPIEWY MARYJNE. Koncert odbędzie się 20.05.2012 r. w niedzielę o godz. 15.00 w naszym kościele.

7. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Od czwartku Nowenna do Ducha Świętego przed Zesłaniem Ducha Świętego.


 Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Wielkanocną 6.05.2012 r.

1. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 18.30. Przez cały maj, zapraszamy na modlitwę Apelu Jasnogórskiego, przy figurze Matki Bożej na zewnątrz o godz. 21.00.

2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, na każdej Mszy świętej, w naszej wspólnocie parafialnej podejmujemy z racji na duchowe dobro, adorację Najświętszego Sakramentu.

3. Nabożeństwo majowe w niedzielę o godz. 17.30.

4. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.

5. W czwartek o godz. 19.00 w naszej wspólnocie parafialnej odbędzie się Uroczystość Bierzmowania której udzieli naszej młodzieży ks. bp Krzysztof Białasik z Boliwi. Od poniedziałku do środy zapraszamy młodzież na godz. 18 00 na modlitwę do Ducha Świętego. Taca zebrana w czasie bierzmowania zostanie przeznaczona na kościół w Boliwi.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 w naszym kościele odbędzie się Uroczystość I Komunii świętej. Spowiedź dzieci w sobotę od godz. 09.00, Rodziców, Rodzeństwa w piątek od 17.00.

7. W niedzielę 13 maja rocznica Objawień Matki Bożej w Fatimie. Po Mszy św. wieczornej Różaniec Fatimski i procesja światła. Na zakończenie Apel Jasnogórski.


 Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkanocną 29.04.2012 r.

1. Rozpoczyna się miesiąc maj, zapraszamy na nabożeństwo majowe o godz. 18.30. Od 02. przez cały maj, zapraszamy na modlitwę Apelu Jasnogórskiego, przy figurze Matki Bożej na zewnątrz o godz. 21.00.

2. Prezydent Miasta, Starosta Stargardzki i Dowódca Garnizonu zapraszają 3 Maja 2012 r. o godz. 11.00 na Uroczystą Mszę świętą w intencji Ojczyzny z udziałem wojskowej asysty honorowej do Kolegiaty NMP Królowej Świata. O godz. 12.30 na Rynku Staromiejskim odbędzie się druga część uroczystości rocznicowych.

3. We wtorek, 1 maja, będziemy obchodzić 2. rocznicę śmierci Księdza Arcybiskupa Zygmunta Kamińskiego. W tym dniu zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą do Bazyliki Archikatedralnej, która odbędzie się o godz. 18.00. Liturgię poprzedzi modlitwa przy Krypcie Biskupów Szczecińsko-Kamieńskich o godz. 17.45. Zapraszamy do udziału w modlitwie.

4. Od 02.05. zapraszamy kandydatów do bierzmowania na nowennę do Ducha Świętego przygotowującą bezpośrednio do przyjęcia sakramentu bierzmowania, który odbędzie się 10.05.

5. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.

6. Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na osiedlu Słonecznym w Szczecinie gorąco zaprasza maturzystów z rodzicami, katechetami, nauczycielami, rodzeństwem i przyjaciółmi na modlitwę 06. maja br. (w niedzielę), która rozpocznie się o godz. 18.00 Mszą św.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F