Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś wtorek, 21 maja 2019 r, imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIX Niedzielę roku 21.10.2012 r.

1. Tydzień temu przeżywaliśmy XII Dzień Papieski "Jan Paweł II - PAPIEŻ RODZINY" przeprowadzono zbiórkę na Fundację "Dzieło Nowego Tysiąclecia" zebrano 2319 zł.

2. Za tydzień rozpoczyna się Światowy Dzień Misyjny i Tydzień Misyjny.

3. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.

4. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. . Z okazji Roku wiary w każdą środę w czasie Mszy świętej będzie katecheza, w najbliższą środę katecheza pod tytułem "Człowiek pragnie Boga". Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.

5. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania klas III Gimnazjum na spotkanie w czwartek o godz. 17.00 w salce.

6. Zapraszamy wszystkich parafian na uroczystość instalacji nowo mianowanych kanoników stargardzkiej kapituły, tzn. zaprzysiężenie, w sobotę o godz. 17.30, a o godz. 18.00 na Uroczystą Mszę świętą pod przewodnictwem ks. Abp Andrzeja Dzięgi. A po Mszy św. na Różaniec prowadzony przez nowo mianowanych kanoników.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXVIII Niedzielę roku 14.10.2012 r.

1. Dzisiaj XII Dzień Papieski "Jan Paweł II - PAPIEŻ RODZINY" Po Mszy św. będzie przeprowadzona zbiórka na Fundację "Dzieło Nowego Tysiąclecia" jest to fundusz stypendialny dla młodzieży utalentowanej, pochodzącej z niezamożnych rodzin. We wtorek 16 X, 34 rocznica wyboru Ojca Świętego Jana Pawła II.

2. Październik miesiąc poświęcony modlitwie Różańcowej, zapraszamy dzieci w poniedziałek w środę i piątek o godz. 17.00. Dorosłych i młodzież zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30, w niedzielę o godz. 17.30.

3. Tydzień temu przeżywaliśmy 68 tydzień Miłosierdzia. Zespół Caritas przeprowadził zbiórkę do puszek, zebrano 849,20 zł.

4. W poniedziałek o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich parafian na Mszę świętą wotywną i nabożeństwo do Ducha Świętego. Jest to propozycja kierowana zwłaszcza dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy was i waszych rodziców - abyśmy wszyscy mogli doświadczyć działania i żywej obecności Boga pośród nas.

5. W poniedziałek, 15 października, będziemy obchodzić IX Dzień Dziecka Utraconego. W związku z tym zapraszamy wszystkich przeżywających żałobę po stracie dziecka na wspólne nabożeństwo różańcowe o godz. 18.30.

6. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII Niedzielę roku 7.10.2012 r.

1. Październik miesiąc poświęcony modlitwie Różańcowej, zapraszamy dzieci w poniedziałek w środę i piątek o godz. 17.00. Dorosłych i młodzież zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30, w niedzielę o godz. 17.30.

2. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy 68 tydzień Miłosierdzia. Zespół Caritas przeprowadzi zbiórkę do puszek.

3. Dzisiaj w niedzielę o godz. 12.30 Msza święta Odpustowa, wspomnienie NMP Różańcowej. Mszy św. będzie przewodniczyć ks. dr Dziekan Jarosław Staszewski. W czasie Mszy św. nastąpi poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.

4. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.

5. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.

6. W czwartek, 11 października br. Ojciec Święty Benedykt XVI ogłosi ROK WIARY, dlatego też przeżywając w duchowej jedności z Ojcem Świętym i całym Kościołem, zapraszamy w tym dniu na Uroczystą Mszę świętą o godz. 18.00 dzieci, młodzież, dorosłych, aby rozpocząć parafialną inaugurację Roku Wiary.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI Niedzielę roku 30.09.2012 r.

1. Październik miesiąc poświęcony modlitwie Różańcowej, zapraszamy dzieci w poniedziałek w środę i piątek o godz. 17.00. Dorosłych i młodzież zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30, w niedzielę o godz. 17.30.

2. W tym tygodniu 1-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek będzie spowiadał penitencjarz naszej kolegiaty ks. January Żelawski. Zapraszamy na Mszę św. na godz. 18.00 ministrantów, lektorów, rodziców. Będziemy się modlić prosząc Chrystusa Kapłana o świętość kapłanów, przygotowujących się do kapłaństwa i o powołania. W piątek Chorych zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.00 w południe, o 17.00 Różaniec dla dzieci, a o godz. 18.00 Msza święta wynagradzająca NSPJ od Straży Honorowej. Po Mszy św. Różaniec dla dorosłych połączony z Nabożeństwem. W sobotę o 18.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu do 21.00, zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.

3. W przyszłą niedzielę o godz. 12.30 Msza święta Odpustowa, wspomnienie NMP Różańcowej. Mszy św. będzie przewodniczyć ks. Dziekan Jarosław Staszewski. W czasie Mszy św. nastąpi poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej. Zapraszamy Żywy Różaniec wyjątkowo na godz. 12.30.

4. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F