Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś wtorek, 21 maja 2019 r, imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Wielkiego Postu 24.02.2013 r.


1. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek, które decyzją Konferencji Episkopatu Polski przeznaczone są na finansowanie projektów misyjnych i na działalność Dzieła Pomocy ?Ad Gentes? przy Komisji Episkopatu Polski ds. Misji.

2. REKOLEKCJE DLA DZIECI SZKOŁY PODSTAWOWEJ. Od poniedziałku do środy w naszej parafii rekolekcje dla dzieci. Prosimy rodziców o przypilnowanie dzieci aby uczestniczyły w rekolekcjach. A wszystkich Parafian prosimy o modlitwę w intencji dzieci.

3. Jutro Msza św. o godz. 20.00 bez prądu, w intencji obrony życia poczętego. Jest to Msza św. którą odprawiamy cyklicznie każdego 25 dnia miesiąca.

4. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w tym roku będą zawierać sakramentalny związek małżeński zapraszamy aby zapisywali się na kurs przedmałżeński w zakrystii lub w biurze parafialnym.

5. Zapraszamy na pierwsze spotkanie Kręgu Biblijnego w środę 27.02. o godz. 18.30 po Mszy św.

6. Za tydzień zmiana Tajemnic Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 11.00.

7. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa:
- GORZKIE ŻALE w niedzielę o godz. 17.15.
- DROGA KRZYŻOWA w piątki: dla dorosłych po Mszy Świętej rannej o godz. 07.30 i wieczornej o godz. 18.30, dla dzieci o godz. 17.00, dla młodzieży o godz. 19.30.


 Ogłoszenia duszpasterskie na I Niedzielę Wielkiego Postu 26.02.2013 r.

1. W poniedziałek o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich parafian na Mszę świętą wotywną do Ducha Świętego. Po Mszy św. Nabożeństwo.

2. Uczniów klas I gimnazjum, przygotowujących się do sakramentu bierzmowania zapraszam na spotkanie w poniedziałek o godz. 17.00 w salce parafialnej przy Kościele.

3. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek na godz. 18.30 po Mszy św. wieczornej.

4. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa:
GORZKIE ŻALE w niedzielę o godz. 17.15.
DROGA KRZYŻOWA w piątki: dla dorosłych po Mszy Świętej rannej o godz. 07.30 i wieczornej o godz. 18.30, dla dzieci o godz. 17.00, dla młodzieży o godz. 19.30.

5. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. W czwartki zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30 na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

6. Spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii świętej, odbędzie się w sobotę w kościele o godz. 10.00

7. Zapraszamy wszystkich do udziału w diecezjalnym dziękczynieniu za Pontyfikat Ojca Świętego Benedykta XVI, które odbędzie się podczas Mszy Świętej pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi w czwartek, 28 lutego br., o godz. 19.30 w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie.


 Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę roku 10.02.2013 r.

1. Spotkanie katechetyczne, zapraszamy wszystkich katechetów na spotkanie katechetyczne w poniedziałek o godz. 19.00 na plebanie.

2. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek o godz. 18.30 po Mszy św. wieczornej.

3. W ŚRODĘ POPIELEC, rozpoczynamy Okres Wielkiego Postu. Msze św. o godz. 07.00, 10.00, 17.00, 18.00. Posypanie głów popiołem w czasie każdej Mszy św. W Popielec obowiązuje post ścisły.

4. Z okazji na trwający Rok Wiary, w czasie wielkiego postu zostanie wyłożona księga wyrzeczeń i postanowień. Pamiętając o zbawiennej roli pokuty w życiu chrześcijanina zachęcamy do powzięcia postanowienia, które wpisane do księgi będzie świadectwem naszej wiary dla przyszłych pokoleń.

5. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa:
- GORZKIE ŻALE w niedzielę o godz. 17.15.
- DROGA KRZYŻOWA w piątki: dla dorosłych po Mszy Świętej rannej o godz. 07.30 i wieczornej o godz. 18.30, dla dzieci o godz. 17.00, dla młodzieży o godz. 19.30.


 Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę roku 27.01.2013 r.

1. W związku ze śmiercią Księdza Kardynała Józefa Glempa, Prymasa Polski - Seniora, pragnę zaprosić wszystkich wiernych na Mszę Świętą w poniedziałek o godz. 18.00.

2. W Święto Ofiarowania Pańskiego, 2 lutego, obchodzimy w całym Kościele Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. W tym dniu Osoby Życia Konsekrowanego, posługujące w naszej Archidiecezji, odnowią wyznanie wiary oraz złożone przez siebie śluby podczas uroczystej Mszy Świętej, sprawowanej pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi, w Bazylice Archikatedralnej pw. św. Jakuba Apostoła w Szczecinie o godz. 12.00. Zapraszamy Rodziców i Rodziny osób konsekrowanych oraz wszystkich Wiernych do udziału we wspólnej modlitwie. W tym dniu również obchodzić będziemy imieniny Ks. Biskupa Mariana Błażeja Kruszyłowicza, którego będziemy otaczać życzliwą modlitwą.

3. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek od godz. 16.00 do 17.00 i w sobotę przed południem od godz. 10.00 do 12.00. W nagłych wypadkach w miarę możliwości jesteśmy do dyspozycji wiernych.

4. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w tym roku będą zawierać sakramentalny związek małżeński zapraszamy aby zapisywali się na kurs przedmałżeński w zakrystii lub w biurze parafialnym.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F